به گزارش پارس نیوز، 

امید نمازی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پدیده که منجر به حذف این تیم از جام حذفی شد گفت: برای این نتیجه متاسف هستم. باز هم نتیجه را در دقایق آخر از دست دادیم. مقصر من هستم. تصمیم گیری برای اینکه چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند با من است. بازیکنی که باید پشت توپ باشد اما شیرجه می‌زند را نباید در ترکیب می گذاشتم. باید بچه ها را جمع کنیم و با قدرت بیشتری کار را ادامه دهیم.

وی درباره اشتباهات بازیکنان ذوب آهن گفت: اعتماد به نفس تیم پایین است. حتی پاس‌های ساده هم لو می رفت. میدان را به حریف دادیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه گلی خوردیم که در حین حمله بودیم از نظر روانی به هم ریختیم. در نیمه دوم خسته به نظر رسیدند و تیم حریف با بازیکنان با تجربه بازی را نگه داشت و در آخر ضربه خود را به ما زد. نمی دانم چطور بگویم تا حالا درباره داوری حرف نزدم. گل اول را که زدیم ۲ پنالتی برای ما گرفته نشد. اگر بازی ۲ بر یک می‌شد روند بازی تغییر می کرد.

نمازی عنوان کرد: بازیکنانی که می‌توانستند در حمله به ما کمک کنند اضافه کردیم. عباسی، حسینی ومسلمان را اضافه کردیم. به دنبال برد در وقت‌های قانونی بودیم اما گل بدی را روی بی تجربگی خوردیم. تقصیر این باخت با من است.

سرمربی تیم ذوب آهن درباره نبودن وحید محمدزاده گفت: او از ناحیه چهارسرزانو مصدوم است. مسلمان هم چند روز تمرین نکرده بود و بنابراین دقایق کمتری به او بازی دادیم تا بتواند به تیم کمک کند. وقتی هم به بازی آمد به ما کمک کرد اما گل حساسی را خوردیم.

وی درباره شرایط این تیم در لیگ برتر گفت: باید برگردیم. باید به شرایط خوب بگردیم. ما در خط فوروارد کمبود بازیکن داریم. امروز صفرزاده برای ما گل زد. هرناندز فقط در هفته های اول گل زد و دیگر از او چیزی ندیدم. در حالی که پنجره نقل و انتقالات باز بود اما بازیکنی به ما اضافه نشد و این دست ما را خالی کرد. به همین دلیل گله دارم. در ۶ بازی گذشته تیم برتر زمین بودیم اما زور ما در بالای زمین کم است و مهاجمی که بجنگد و در موقعیت گل قرار بگیرد نداریم.

نمازی خاطرنشان کرد: در هفته های قبل هم به اندازه کافی گل نزدیم. اگر خطای پنالتی هم شده باشند که نمی‌گیرند. باید تمرینات بیشتری کنیم و شاید در شیوه تمرینات تجدید نظر کنیم اما سرعت کار ما پایین است و به همین خاطر به حریفان ضربه نمی زنیم. باید تنوع در بازی ها داشته باشیم. باید بازیکنان در فضای پشت دفاع کار کنند. بازیکنان البته کم نمی‌گذارند و به این موضع باور دارم و سعی می‌کنیم در لیگ نتایج بهتری بگیریم.

انتهای پیام/