به گزارش پارس نیوز، 

 کریم انصاری فرد، مهاجم ۲۸ ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه المپیاکوس پس از جدایی از باشگاه یونانی راهی ناتینگهام فارست انگلیس شد. مهاجم شماره ۱۰ تیم ملی که سابقه بازی در تیم‌های تراکتورسازی تبریز، پرسپولیس تهران، پانینیوس یونان، اوساسونا اسپانیا و ... دارد، تصمیم گرفت تا برای کسب تجربه جدید راهی لیگ دسته اول فوتبال انگلیس (چمپیونشیپ) شود.

انصاری فرد اکنون همراه با تیم ملی در تاشکند است و تصمیم دارد تا پس از بازی دوستانه با شاگردان هکتور کوپر راهی انگلیس شود و قراردادش را با ناتینگهام فارست رسمی کند.

او در این باره بیان کرد که در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی با باشگاه ناتینگهام فارست قراردادش را امضا کرده، اما به دلیل حضور در اردوی تیم ملی ایران، قرار است پس از بازی دوستانه از تاشکند راهی انگلیس شود تا قراردادش را رسمی کند.

البته باشگاه گالاتاسرای ترکیه هم به شدت خواهان جذب این بازیکن بود، اما انصاری فرد تصمیم گرفت تا به تیم انگلیسی ملحق شود. با حضور کریم در فوتبال جزیره، پس از علیرضا جهانبخش در برایتون (لیگ برتر انگلیس) و سعید عزت اللهی در ردینگ (چمپیونشیپ)، تعداد بازیکنان ایرانی به ۳ می‌رسد که همه آن‌ها ملی پوش و سابقه حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را دارند.

همچنین المپیاکوس یونان هم قید احسان حاج صفی را زد، اما این بازیکن به جای حضور در فوتبال اروپا تصمیم گرفت به ایران بیاید و به تراکتورسازی تبریز بپیوندد.

دیدار تدارکاتی تیم‌های ایران و ازبکستان، امروز (سه شنبه) و از ساعت ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/