به گزارش پارس نیوز، با توجه به نشست های مختلفی که مدیران باشگاه استقلال با طلبکاران برای تسویه حساب و مختومه کردن پرونده بدهی های آنها انجام دادند در نهایت مدیران آبی پوش شب گذشته با خانواده های مرحوم پورحیدری و حجازی دیداری داشتند تا نسبت به بررسی وضعیت طلب های آنها از باشگاه رسیدگی شود.

در همین راستا قرار است مدیران استقلال در نشستی دیگر در روز های آتی دیداری با خانواده مرحوم غلامحسین مظلومی داشته باشند تا در صورت لزوم نسبت به بررسی وضعیت مطالبات وی نیز رسیدگی شود.

زمان بازگشت طارق به ایران مشخص شد

همام طارق بازیکن تیم فوتبال استقلال که برای همراهی اردوی تیم ملی عراق راهی کشورش شده بود قرار است پس از حضور در بازی دوستانه برابر کویت فردا راهی تهران شده تا به تمرینات تیمش اضافه شود.

کاروان تیم فوتبال استقلال روز جمعه 23 شهریور ماه برای دیدار با السد راهی قطر می شود و آبی پوشان صبح روز سه شنبه 27 شهریور به ایران باز خواهند گشت.

تمرین آبی پوشان زیر نظر مربیان

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از یک روز تعطیلی طبق صلاح دید شفر از امروز دور جدید تمرینات خود را برای آمادگی هر چه بیشتر مقابل تیم السد در بازی برگشت از سر خواهند گرفت.

استقلالی ها روز 26 شهریور در دیداری باید به مصاف تیم السد قطر بروند.

بازگشت ملی پوشان استقلال به تمرینات

6 بازیکنان ملی پوش تیم فوتبال استقلال که به همراه کاروان تیم ملی راهی ازبکستان شدند روز چهارشنبه با بازگشت به ایران به تمرینات گروهی تیم خود ملحق می شوند تا در صورت صلاح دید شفر آماده دیدار با السد قطر شوند.

روزبه چشمی، پژمان منتظری، وریا غفوری ،حسین حسینی ،آرمین سهرابیان و علی کریمی 6 بازیکنی هستند که در حال حاضر از تیم فوتبال استقلال در اردوی تیم ملی حضور دارند.

جانشین بازیکن محروم تیم فوتبال استقلال برابر السد

فرشید باقرى هافبک تیم فوتبال استقلال به دلیل دریافت کارت زرد در دیدار رفت مقابل تیم السد قطر ٢ اخطاره شد و به همین دلیل این بازیکن در بازى برگشت برابر السدى ها محروم است و نمى تواند تیمش را همراهى کند.

به همین دلیل احتمال دارد شفر از نیومایر یا بازیکن دیگر در پست باقرى استفاده کند.

البته روزبه چشمى دیگر بازیکن تیم فوتبال استقلال مى تواند جانشین باقرى باشد، اما به دلیل مصدومیتى که چشمى دارد و این روزها به تمرینات اختصاصى مى پردازد باید دید شفر چه تصمیمى در این باره مى گیرد.