به گزارش پارس نیوز، 

محمدرضا خانزاده، مدافع ایرانی تیم الاهلی قطر در هفته پنجم لیگ ستارگان در برخورد با مهدی طارمی، مهاجم تیم الغرافه از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد که با این وجود در فهرست ابتدایی و ۲۹ نفره کارلوس کی روش برای دیدار دوستانه ایران و ازبکستان قرار گرفت.

خانزاده از یک شنبه هفته پیش با حضور در ساختمان پک زیرنظر کادر پزشکی تیم ملی به مداوای آسیب دیدگی خود پرداخت اما با توجه به شدت مصدومیت این بازیکن، کی روش مدافع مورد علاقه اش را از فهرست ۲۵ نفره تیم ملی برابر شاگردان هکتور کوپر در تیم ملی ازبکستان کنار گذاشت تا او فرصت همراهی یوزها در این دیدار تدارکاتی را از دست بدهد.

محمدرضا خانزاده، سردار آزمون، کاوه رضایی و محمد رشید مظاهری چهار بازیکنی بودند که با وجود حضور در فهرست ابتدایی تیم ملی از جمع بازیکنان اعزامی به تاشکند خط خوردند.

پس از این اتفاق مدافع تیم الاهلی روز گذشته(شنبه) برای پیگیری مراحل درمانش زیرنظر کادر پزشکی این باشگاه به دوحه قطر بازگشت. هرچند بسیار بعید است خانزاده شانسی برای بازی در ترکیب تیم میلان ماچالا(سرمربی الاهلی) برای بازی با الخریطیات داشته باشد. این دیدار شنبه (۲۴ شهریور) از هفته ششم لیگ ستارگان قطر در ورزشگاه حمد بن خلیفه دوحه برگزار می شود.


انتهای پیام/