به گزارش پارس نیوز، 

تورنمنت چهارجانبه والیبال اسلوونی بامداد امروز با برگزاری دیدار تیم ملی والیبال ایران مقابل تیم ملی والیبال امریکا آغاز شد. در این مسابقه که از ساعت 12 بامداد بین دو تیم ایران و آمریکا برگزار شد، تیم ملی والیبال کشورمان با حساب 3 بر صفر مغلوب امریکا شد تا این مسابقات را با شکست آغاز کند.

در این مسابقه و در شرایطی که جان اسپرو سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا از تمام بازیکنان اصلی خود برای این دیدار استفاده کرده بود، ایگور کولاکوویچ سرمربی ایران در طول مسابقه تنها از بازیکنان جوان و تمام نفراتی که در بازی های آسیایی جاکارتا بازی کمتری کردند بهره برد تا بازیکنان جوان تر خود را محک بزند. 

والیبالیست‌های ایران در این مسابقه با حساب 3 بر صفر تن به شکست مقابل تیم ملی امریکا دادند. تیم ملی والیبال امریکا در این مسابقه در سه ست پیاپی با نتایج 25 بر 18 ، 25 بر 15 و 25 بر 20 مقابل ایران به برتری رسید. در دیگر مسابقه این تورنمنت امروز دو تیم کانادا و اسلوونی با هم به رقابت پرداختند.

مردان والیبال کشورمان دومین دیدار خود در این تورنمنت چهارجانبه و  تدارکاتی را مقابل تیم ملی والیبال اسلوونی برگزار خواهند کرد. دیداری که از ساعت 22 و 30 امشب (جمعه) برگزار خواهد شد. 

تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2018 آغاز می‌کند. مسابقاتی که از 22 شهریور ماه به میزبانی دو کشور بلغارستان و ایتالیا برگزار خواهد شد.