به گزارش پارس نیوز، پس از پایان رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلوس کی روش پیشنهاد تمدید قرارداد ۶ ماهه فدراسیون فوتبال ایران را نپذیرفت و به پرتغال رفت و تاکنون به درخواست مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و دوستانش در خیابان سئول (محل ساختمان فدراسیون فوتبال) پاسخ مثبت نداده و از راه های مختلف اعلام کرده که باید ابتدا برای حل شدن مشکلات به او گواهی کتبی بدهند تا سپس قرارداد را تمدید کند. مشکلاتی مانند پرداخت مطالبات، نحوه پرداخت با وجود مشکلات بانکی، اردوها، بازی‌های تدارکاتی و ...

دستیاران ایرانی در قرارداد جدید کی روش چه سهمی خواهند داشت؟

  • پس از گذشت حدود ۴۰ روز از آخرین بازی بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال به نظر می‌رسد، مذاکرات میان مهدی تاج و کی روش به توافقاتی رسیده و قرار است او تا پایان هفته جاری به تهران بیاید تا در فدراسیون فوتبال مذاکرات نهایی را انجام دهد.
  • در سال‌های گذشته، نتایج خوب و بدی با مرد پرتغالی گرفتیم و فراز و فرود‌های زیادی داشته ایم، مانند بازی با تیم ملی فوتبال آرژانتین و سپس تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین در جام جهانی ۲۰۱۴ تا جام ملت‌های آسیا و شکست مقابل عراق! و البته نتایج قابل قبول در جام جهانی ۲۰۱۸ که به زعم همه کارشناسان یکی از بهترین نتایج ایران در رشته فوتبال محسوب می شد.

دستیاران ایرانی در قرارداد جدید کی روش چه سهمی خواهند داشت؟

  • یکی از افراد مطلع در فدراسیون فوتبال که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگاران در مورد قرارداد سابق کی روش با فدراسیون فوتبال گفت: در قرارداد او بندی وجود داشت که باید در مدت همکاری از ۲ مربی ایرانی استفاده کند و در آن زمان ۲ مربی ایران در کادر فنی فعالیت داشتند، اما در قرارداد دوم احتمالا این بند دچار تغییر شده است و به همین دلیل کی روش فقط از یک دستیار ایرانی استفاده کرد.

دستیاران ایرانی در قرارداد جدید کی روش چه سهمی خواهند داشت؟

باید دید در قرارداد جدید فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش تعداد دستیاران ایرانی او افزایش خواهد یافت یا خیر هر چند که این قرارداد هم رسانه‌ای نخواهد شد و کاوش در این مورد خاص به نتیجه‌ای نخواهد رسید.