به گزارش پارس نیوز، پیش از بازی تیم های سایپا و ذوب آهن در هفته سوم رقابت های لیگ برتر اتفاق عجیبی برای تیم داوری این بازی رخ داد.  ساعت 12 روز برگزاری بازی به حسین زرگر، آرمان اسعدی، امیر مبشر و مهدی مرجان زاده اعلام شد باید اتاق های خود در هتل محل اقامتشان را خالی کنند که این امر سرگردانی داوران در لابی هتل را به همراه داشت. البته پس از نیم ساعت حسین زرگر و کمک هایش موفق شدند نظر مسئولان هتل را برای باقی ماندن در اتاق هایشان جلب کنند. 

طبق قاعده هزینه اقامت داوران در هتل برعهده تیم میزبان است که این امر باید با هماهنگی هیئت فوتبال مربوطه انجام شود.

یکی از مسئولان هیئت فوتبال تهران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: هر تیم داوری که به شهرستان های مختلف و تهران می رود از زمان ورود  به آن شهر تا خروج، تمامی هزینه هایش یعنی هزینه اسکان، رفت و آمد، پذیرایی برعهده تیم میزبان است اما هیئت فوتبال مسئول هماهنگی این موارد است. تا سال گذشته هیئت فوتبال برای داوران، هتل اجاره کرده و میزبان هزینه ها را پرداخت می کرد اما طبق دستور سازمان لیگ  از امسال باید تیم ها خودشان هتل بگیرند و با داوران هماهنگ باشند.

او ادامه  داد:  ما اصلا از اینکه چه کسی داور بازی سایپا- ذوب آهن است و باید در کدام هتل مستقر شود اطلاع نداشتیم. این نقص هم به این دلیل است که کمیته داوران و سازمان لیگ به باشگاه ها دستور نداده اند که با هیئت فوتبال برای اسکان داوران هماهنگی به عمل آورند. پس از آن اتفاق هم با هماهنگی های به عمل آمده باشگاه سایپا تمام هزینه ها را پرداخت کرد. در کل باید کمیته داوران پیش از معرفی داوران  نام آنها را به ما اعلام کند و باشگاه ها هم هتل آنها را به هیئت فوتبال اطلاع دهند. تاکنون که سه هفته از رقابت های لیگ می گذرد به ما اسامی داوران را نداده اند. این هفته از کمیته داوران درخواست کردیم برای ارج نهادن به داوران دست کم نام آنها را به ما اطلاع دهند تا هماهنگی ها صورت بگیرد. سازمان لیگ باید بین کمیته داوران، هیئت های فوتبال و باشگاه ها هماهنگی به وجود آورد.