به گزارش پارس نیوز، 

وحید حمدی‌نژاد درباره اتفاقات رخ داده در بازی استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس گفت: ما مگر چطور بازی کردیم که می‌گویند دفاع کردیم؟ ما مثل تیم ملی بازی کردیم! تیم ملی در جام جهانی همین گونه بازی کرد و ما وقت‌کشی نکردیم چرا که امروز جنگ نابرابری بود.

بازیکن تیم استقلال خوزستان در خصوص اینکه آیا تیم ملی در جام جهانی فقط دفاع کرد، اظهار داشت: تیم ملی در روسیه دفاع کرد و ما هم امروز دفاع کردیم. البته موقعیت‌هایی هم داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. نمی‌دانم چرا پرسپولیسی‌ها حرص خوردند چرا که موقعیت ما بهتر بود.

حمدی‌نژاد درباره مصدومیت‌های بازیکنان استقلال خوزستان هم اظهار داشت: بازیکن ما تازه 4 روز است که به این تیم آمده و بدنش آماده نبود او مصدوم شد و در حالی که خودش در حال بیرون رفتن از زمین بود بازیکن پرسپولیس او را هل داد و وقتی دیدم این طور است گفتم برانکارد به داخل زمین بیاید.

بازیکن استقلال خوزستان درباره اینکه بازیکنان به هم فحاشی کردند، افزود: لب خوانی کنید و ببینید آیا یک کلمه حرف زشت زدیم یا نه. بحث‌هایی با هم کردیم اما توهین نکردیم. ما وقت کشی نکردیم بلکه بازیکن ما مصدوم بود و سرش را بستند.

انتهای پیام/