به گزارش پارس نیوز، 

امروز تمرین تیم فوتبال استقلال در اردوی ترکیه رسما استارت خورده است اما همچنان کمبود بازیکن در اردوی این تیم به معضل اصلی وینفرد شفر تبدیل شده است.

در حال حاضر امید ابراهیمی از استقلال جدا شده است، مجید حسینی می خواهد فوتبالش را در اروپا پیگیری کند، روزبه چشمی برای درمان مصدومیتش و البته مذاکره با دو باشگاه راهی قطر شده است، منتظری در تمرین این تیم شرکت نمی کند ، میثم تیموری و مرتضی آقاخان مصدوم هستند و تیام و جپاروف هم هنوز حاضر نشده اند در اردوی استقلال شرکت کنند و همه این ها باعث شده اردوی این تیم در ترکیه با حداقل بازیکن استارت بخورد.

سیدحسین حسینی، مهدی رحمتی، میلاد زکی پور، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، فرشاد محمدی مهر، خسرو حیدری، فرشید باقری، روح الله باقری، فرشید اسماعیلی، الهیار صیادمنش و مهدی قائدی  تنها بازیکنان سرشناس حاضر در اردوی استقلال هستند و سایر بازیکنان جوان هستند که بعید است شانس زیادی برای بازی کردن در طول فصل داشته باشند.

وضعیت این روزها استقلال هواداران این تیم را حسابی نگران کرده است و نکته مهم اینکه مدیران باشگاه هیچ واکنشی به این مسائل نشان نمی دهند و تا کنون هیچ توضیحی در این باره نداده اند.