به گزارش پارس نیوز، 

محسن مسلمان که از سوی برانکو ایوانکویچ، نامش در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت، پس از دیدارهایی که طی هفته های گذشته با حمیدرضا گرشاسبی داشت، مطمئن شد که دیگر جایی در جمع سرخپوشان ندارد و جدایی اش قطعی است.

حتی شنیدیم مسلمان در جلسه با گرشاسبی این موضوع را مطرح کرده بود که حاضر است 3 ساله با باشگاه پرسپولیس تمدید کند اما این گونه جواب شنید که وقتی مربی می گوید این بازیکن را نمی خواهد، نظرش کاملا شفاف است و این یعنی تو نمی توانی در پرسپولیس بمانی!

مسلمان بعد از این اتفاق، تلاش کرد تا با یک باشگاه قدرتمند که برای کسب قهرمانی می جنگد، مذاکراتی داشته باشد. این باشگاه، در واقع سپاهان اصفهان بود. او سه روز در اصفهان با مدیران سپاهان جلسه گذاشت و قبل از سفر به کربلا، از آنها خواست تا نظرشان را تا روز سه شنبه هفته گذشته به شماره 77 پرسپولیس اعلام کنند.

طبق شنیده های ما، این بار نیز جواب سپاهانی ها برای جذب مسلمان صد در صد مثبت نبود. گویا کادرفنی به این بازیکن اعلام کرد با توجه به لیست خریدی که دارند، شاید او در اصفهان نیز  نیمکت نشین شود و از این رو، برای پیوستن به سپاهان بهتر است بیشتر  فکر کند. این گونه بود که همه چیز عوض شد و مسلمان راه مذاکره با باشگاه ذوب آهن اصفهان را در پیش گرفت.

در این میان این شایعه نیز مطرح شده بود که گویا مسلمان شخصا با سعید آذری تماس گرفت تا شرایط حضور در تیم سابقش را جویا شود. آذری که به قول خودش، علاقه خاصی به مسلمان دارد نیز پیشنهاد باشگاه را به او گفت و در نهایت ذوبی ها موفق به جذب بازیکن پیشین خود شدند.