به گزارش پارس نیوز، 

امیری تمایل دارد قراردادش با سرخپوشان پایتخت را تمدید کند.

وحید امیری، ستاره تیم پرسپولیس شاید بر سر یک دوراهی مشکل قرار گرفته باشد.

با توجه به جدایی تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس و عدم اهمیت نهادن به این موضوع از سوی برانکو ایوانکوویچ، قطعا جدایی یک مهره کارآمد دیگر در حالی که سرخ های پایتخت از نقل و انتقالات محروم هستند، می تواند ضربه دیگری به پیکره پرسپولیس باشد.

در روزهایی که پرسپولیس از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات و جذب بازیکن محروم است، بازیکنان یکی پس از دیگری پیشنهادات تمدید قرارداد را رد می کنند و راهی تیم های دیگری می شوند. البته که برخی دیگر نیز به خاطر عدم اعتمادی که مرد کروات سرخپوشان به آن ها دارند، از این تیم جدا می شوند. اما شرایط وحید امیری با سایرین متفاوت است.

امیری که در انتقالی نسبتا جنجالی راهی پرسپولیس شد، مرد مورد اعتماد تیم برانکوست. بازیکنی که بدون حاشیه همیشه در خدمت تیم بوده و اوامر سرمربی بیش از هر مورد دیگری برایش مهم بوده است. اما اکنون شاید شرایط متفاوت باشد، امیری 30 ساله هم اکنون پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه پرسپولیس را دارد و خود او نیز علاقه مند به ماندن در پرسپولیس است، اما با توجه به حضور او در جام جهانی و فرصتی مناسب جهت درخشیدن در آن، شاید در صورتی که پیشنهادی از تیم های اروپایی و یا شاید تیم های عربی به او شود، نظرش تغییر کند و با توجه به سن و سال او، این می تواند آخرین شانس برای لژیونر شدن باشد که می تواند ایجاد نقطه عطفی در دوران حرفه ای امیری شود. به نوشته طرفداری، حال باید ماند و دید، وحید امیری کدام راه را انتخاب می کند، قطعا ماندن او در پرسپولیس می تواند برای برانکو و هواداران پرسپولیس یک برد بزرگ محسوب شود.