به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از فدراسیون بدمینتون، اجلاس فدراسیون بدمینتون آسیا امروز پنجشنبه با حضور محمدرضا پوریا رییس سیدبهادر زکی زاده رییس کمیته مربیان و مربی تیم های ملی کشورمان، آنتون آدیتیا سوبود رییس فدراسیون بدمینتون آسیا از کشور اندونزی و روسای فدراسیونهای کشورهای آسیایی در بانکوک پایتخت تایلند برگزار شد.

در این نشست رییس فدراسیون بدمینتون آسیا ضمن خوش آمدگویی به روسای فدراسیون‌های آسیایی از حضور آنان در این اجلاس تقدیر کرد. همچنین گزارش کمیته های تخصصی، توسعه، مالی و مسابقات توسط مسوولان کمیته های فوق ارایه گردید و در نهایت با چشم انداز بدمینتون آسیا با توجه به آموزش در سطح جوانان در آسیا ادامه یافت.

در این اجلاس همچنین اولین دوره مسابقات سریز جوانان آسیا در شهرستان سمنان و همچنین بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران که در شهرستان زنجان برگزار شد، انعکاس یافت و مورد توجه مسولان فدراسیون آسیا در این نشست قرار گرفت. همچنین تشکر مضاعف توسط کمیته توسعه بدمینتون آسیا از برگزاری کمپ AOP در زمان برگزاری مسابقات فجر در زنجان و تاکید بر افزایش دوره های‌های شاتل تایم.

در ادامه این نشست محمدرضا پوریا رییس فدراسیون کشورمان با روسای فدراسیون‌های بدمینتون کشورهای مالزی، بوتان، عراق، هند، پاکستان و سریلانکا دیدار کرد.

 

*دیدار پوریا با رییس فدراسیون بدمینتون آسیا

محمدرضا پوریا در این اجلاس با آنتون آدیتیا سوبود رییس کنفدراسیون آسیا از کشور اندونزی دیدار و گزارشی از فعالیت‌های بدمینتون ایران را به وی ارائه داد.

در ادامه این دیدار نیز آنتون رییس فدراسیون بدمینتون آسیا ضمن اظهار خشنودی از فعالیت های بدمینتون ایران و انعکاس آن در چند سال اخیر حضور قدرتمند ایران در یازده تیم برتر آسیا را عنوان کرد.

رییس کنفدراسیون بدمینتون آسیا گفت: بدمینتون ایران جایگاه بسیار خوبی در سطح آسیا دارد و این شرایط با برنامه ریزی و مدیریت رییس فدراسیون ایران و همکاران وی در فدراسیون تحقق یافته است.

در پایان این دیدار پوریا از توجه و حمایت رییس کنفدراسیون آسیا به بدمینتون ایران تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/