به گزارش پارس نیوز، 

تمرین تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17:30 در زمین تمرین پژوهشگاه نفت برگزار شد. 

* در تمرین بعدازظهر امروز ملی‌پوشان کریم انصاری‌فرد، احسان حاج صفی و مهدی طارمی سه لژیونر ایران در تمرینات گروهی شرکت کردند. 

 

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال ایران با تاخیر 15 دقیقه‌ای جداگانه به زمین تمرین آمد او در ساختمان پک مشغول کارهای تیم ملی بود و بعد از انجام کارهای مربوط به تیم ملی فوتبال به زمین تمرین آمد. 

* احسان حاج صفی، مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد که سوژه عکاسان هم شده بود هر سه کنار هم قرار گرفتند و عکس یادگاری گرفته شد. 

* از نکات جالب تمرین مهدی طارمی دوربین یکی از عکاسان را گرفت و با حاج صفی و کریم انصاری‌فرد مشغول سلفی گرفتن بود. 

* علی کریمی به علت مصدومیت از ناحیه کمر و اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی در تمرین بعدازظهر حضور نداشتند و در ساختمان پک تمرین کردند. 

* مهدی ترابی، علی قلی‌زاده و خانزاده جداگانه کارهای با توپ را بعد از گرم کردن زیر نظر کروز و آقاجانیان انجام دادند. 

* سه لژیونر حاضر در تمرین تیم ملی هم جداگانه به دویدن کنار زمین پرداختند و همچنین کارهای کششی را انجام دادند تا شرایط آمادگی خود را حفظ کنند. 

* تمرین بعدازظهر تیم ملی در بخش‌های مختلفی برگزار شد که مهمترین قسمت‌های تمرین تیم ملی حرکت از بین موانع با سرعت بالا،‌استارت‌های سریع، زدن شوت به سمت دروازه با دقت بالا و همچنین سانتر از کناره‌ها بود. 

* بعد از اینکه بازیکنان لژیونر به دویدن پرداختند به سمت کارلوس کی‌روش رفتند و چند دقیقه‌ای صحبت کردند این اتفاق باعث شد تا عکاسان سوژه‌های خوبی را شکار کنند. خنده‌‌های سه لژیونر نشان داد که با انگیزه بالا به تمرین تیم ملی حاضر شدند. 

* تمرین تیم ملی ایران امروز بعدازظهر با 6 بازیکن پیگیری شد سه بازیکنی که جداگانه زیر نظر کروز و مارکا آقاجانیان تمرین کردند بعد از اتمام تمرین مشغول سرد کردند بودند. 

* ملی‌پوشان در پایان تمرین عکس یادگاری گرفتند.

* تمرین تیم ملی ساعت 18:40 به پایان رسید و بازیکنان وکادر تیم ملی با اتوبوس مخصوص ملی‌پوشان به سمت آکادمی رفتند. 

انتهای پیام/