به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم الجزیره امارات رفت و در پایان شاگردان برانکو با پیروزی 2 بر یک راهی مرحله بعدی مسابقات شدند.

حمید گرشاسبی در پایان دیدار پرسپولیس و الجزیره اظهار داشت: بازی خوبی را امروز شاهد بودیم و به هر حال آنها حق داشتند برای اینکه شکست نخورند دفاعی بازی کنند با این کار سرعت تیم ما را گرفتند، وقت کشی کردند و روی اعصاب بازیکنان ما رفتند خدا کمک کرد و در پایان بازی به سود پرسپولیس تمام شد.

وی در ادامه گفت:‌ خیلی موقعیت خراب شد. به نظرم اگر این نتیجه را نمی‌گرفتیم بی‌انصافی بود، چرا که بچه‌های ما از جان و دل مایه گذاشتند، جلوی هزار تماشاگر دوست داشتنی و عزیز تلاش کردند و آنها را شاد کردند.

وی در مورد اینکه چه زمانی برانکو می‌خواهد از مسلمان استفاده کند چرا که تماشاگران می‌خواهند مسلمان برای تیم بازی کند، گفت: به هر حال سرمربی تصمیم‌گیرنده است، برانکو در مورد مسائل فنی تصمیم می‌گیرند. ما هم به نظر کادرفنی احترام می‌گذاریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که قرارداد بازیکنان چه زمانی بسته می‌شود، گفت: به همه گفته‌ایم بیایند و قرارداد ببندند. خدا کند پنجره نقل و انتقالات باز شود و اگر تیم نیاز دارد بازیکن جذب کنیم اگرنه که با همین بچه‌ها ادامه بدهیم.

گرشاسبی در مورد قرارداد برانکو سرمربی تیم پرسپولیس گفت: قبلاً در مورد این موضوع صحبت کرده بودیم، اما اینقدر شلوغ کردند که روز گذشته توافق نهایی شد و این موضوع را رسانه‌ای کرده‌ایم. من به همه هواداران و شما پیروزی امروز را تبریک می‌گویم.

انتهای پیام/