به گزارش پارس نیوز، 

 مریم بخشی در نشست راهبردی رئیسان هیات های ورزشی گیلان در رشت اظهار کرد: این امر باعث می شود تا هیات های ورزشی انگیزه خوبی برای اجرای برنامه ها و طرح های ورزشی داشته باشند.
وی افزود: یکی دیگر از اهداف ما تجهیز کردن پایگاه قهرمانی است تا همه هیات های ورزشی بتوانند از این پایگاه استفاده کنند که در این راستا ، باید اعتبارات خاصی برای پایگاه قهرمانی گذاشته شود.
بخشی به برپایی اردوهای ورزشی در گیلان اشاره و بیان کرد: برپایی اردوهای تیم های ملی رشته های ورزشی مختلف، به ورزشکاران ما کمک می کند و باعث انگیزه بیشتر برای ورزشکاران استان می شود که با توجه به این امر، هر کمکی که بتوانیم برای برپایی اردوها در گیلان انجام خواهیم داد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان به ملی پوشان این استان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برای تمامی ورزشکاران گیلانی که در اردوهای تیم های ملی برای حضور در مسابقات آسیایی اندونزی حضور دارند، حقوق درنظر گرفته می شود که این حقوق از همین امروز برای اردونشینان گیلانی محاسبه خواهد شد.
در ادامه این نشست رئیسان هیات های ورزشی گیلان نیز در مورد عملکرد سال گذشته ، استعدادیابی و تقویم سال جاری مطالبی مطرح کردند. نداشتن امکانات مناسب در اکثر رشته های ورزشی، کمبود سالن های اختصاصی و نداشتن بودجه از مهمترین این موارد بود.
7285 / 2007