به گزارش پارس نیوز، 

روز گذشته دیدار پرسپولیس ایران و السد قطر که با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید، یک مهمان ویژه داشت. این مهمانامید عالیشاه بازیکن پرسپولیس بود، که این روز‌ها پس از گذشت دوران خدمت سربازی خود در تیم تراکتورسازی بدون تیم است و جایی تمرین نمی‌کند.

روز گذشته زمانی که عالیشاه در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی حضور داشت، با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست چند دقیقه‌ای صحبت کرد. این در شرایطی است که از چند روز پیش اعلام شده عالیشاه به زودی درتمرینات پرسپولیس حضور خواهد داشت.

البته تراکتورسازی به همین راحتی‌ها امید عالیشاه را آزاد نمی‌کند تا به او به راحتی به باشگاه سابقش بازگردد. با این شرایط و با توجه به اینکه گرشاسبی هم با آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی صحبت‌هایی را در این خصوص داشته‌اند، شاید بشود گفت که باشگاه تراکتورسازی نمی‌خواهد راحت عالیشاه را از دست دهد.

در این بین باشگاه پرسپولیس هم خواهان جنجال برای بازگرداندن عالیشاه به تیمش نیست. این احتیاط برای این است که، به هر حال عالیشاه باید چه بخواهد و چه نخواهد به پرسپولیس بازگردد. این بازیکن طبق قراردادش با پرسپولیس باید پس از گذراندن خدمت مقدس سربازی خود در تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به پرسپولیس بازگردد و برای این تیم به میدان برود.