به گزارش پارس نیوز، 

اتلتیکومادرید یکشنبه در هفته سی و دوم لالیگا با سه گل لوانته را شکست داد. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: عملکرد فرناندو تورس مانند دیگر بازیکنان اهمیت زیادی داشت. بازی خیلی کاملی به نمایش گذاشتیم و سه گل زیبا به ثمر رساندیم. خیلی خوب بازی را پیش بردیم. پس از دیدار سنگین پنجشنبه شب برابر اسپورتینگ لیسبون چنین بازی را انجام دادیم.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه اظهار کرد: از عملکردمان در لیسبون نیز خشنود بودم. در نیمه دوم می توانستیم پیروز شویم. همیشه واکنش تیم برای من اهمیت دارد. اگر بازی ما را نگاه کنید باور نخواهید کرد پنجشنبه شب یک دیدار انجام دادیم.

سرمربی آرژانتینی به شانس تیمش برای قهرمانی در لالیگا گفت: با این پیروزی فاصله را سه امتیاز کمتر کردیم. بارسلونا فصل فوق العاده ای را سپری کرد. ما به تلاشمان ادامه خواهیم داد. اگر بارسلونا لالیگا را بدون شکست به پایان برساند نامش در تاریخ جاودان خواهد شد.

تورس توانست در بازی یکشنبه صدمین گلش را در لالیگا به ثمر برساند. سیمئونه درباره مهاجم اسپانیایی گفت: او اگر گلزنی هم نکند باز هم یک اسطوره در باشگاه محسوب می شود. تورس چه جام قهرمانی کسب کند چه بدون جام باشد باز هم جایگاهش در باشگاه فرقی نخواهد کرد. او همه چیز را در این تیم به دست آورده است. با او برای بازگشت به اتلتیکو تماس گرفتم و از او خواستم به عنوان یک بازیکن به باشگاه برگردد نه مانند یک اسطوره. همه بازیکنان دوست دارند مدت زمان بیشتری بازی کنند. خوشحال هستم که به او کمک کردم تا دوباره این لحظات خوب را تجربه کند.

سرمربی اتلتیکومادرید در رابطه با پنالتی احتمالی روی آنتوان گریزمان اظهار کرد: خیلی دور بودم. داور به صحنه نزدیک بود. کارت زردی که به گریزمان نشان داد به خاطر فریبش نبود بلکه به خاطر اعتراض بود.