به گزارش پارس نیوز، 

 در چارچوب بازی‌های هفته سوم لیگ آلسونسکان سوئد تیم استرشوند که سامان قدوس را مثل دو بازی گذشته در ترکیب داشت، از ساعت 20 امشب در استادیوم یامت‌کرافت میزبان گوتبورگ 3 امتیازی بود.

استرشوند که به طرز عجیبی در دو بازی اخیرش شکست خورده بود، امشب نمایش بهتری مقابل گوتبورگ ارائه کرد و موفق شد در دقیقه 58 با ضربه تماشایی کوردیس ادواردز به کنج دروازه گل اول را بزند و از حریفش پیش بیافتد.

شوت استثنایی قدوس برای پایان شکست‌ها

سامان قدوس برخلاف دو مسابقه گذشته استرشوند که موفق به گلزنی نشده بود، امشب عملکرد خوبی در ترکیب این تیم داشت و توانست در دقیقه 64 بعد از دریافت پاس جیمی هاپ‌کت، با شوت روی پای استثنایی و چرخشی از پشت محوطه جریمه به سمت راست دروازه گوتبورگ دومین گل تیمش را به ثمر رساند.

یاران قدوس که دو شکست در شروع فصل 2018 لیگ آلسونسکان سوئد داشتند، امشب موفق شدند به این روند ناکامی پایان دهند و نخستین پیروزی فصل را با نتیجه 2 بر یک مقابل گوتبورگ تجربه کنند و سه امتیازی شوند.

شوت استثنایی قدوس برای پایان شکست‌ها

ستاره ایرانی استرشوند با سه دریبل موفق، 83 درصد پاس و دو سانتر صحیح و برتری در 12 نبرد تن به تن با بازیکنان گوتبورگ، در کنار گل زیبایی که به ثمر رساند به‌عنوان بهترین بازیکن زمین در مسابقه امشب تیمش انتخاب شد.