به گزارش پارس نیوز، 

 تیم العین در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های امیرکاپ امارات با نتیجه 4 بر 2 تیم فجیره با مربیگری دیه گو مارادونا را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رسید. العین در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت های لیگ امارات با اختلاف 4 امتیازی نسبت به الوحده صدرنشین است و می تواند امسال در امارات به دوگانه دست یابد. تیم بنفش پوش شهر ابوظبی اما اگر در هفته آخر لیگ قهرمانان بتواند مقابل الریان قطر به تساوی برسد از گروهش صعود کرده و این شانس را دارد که در مسیر رسیدن به سه گانه قرار بگیرد.


بعد از برد العین مقابل فجیره امارات الیوم در بخش ورزشی اش با بیان اینکه این برد چهار پیام مهم برای العین داشت نوشت: درخشش عموری، بازگشت حسین شهات، آمار و ارقام کایو و خط حمله خطرناک و درنده ...این ها چهار پیام بازی العین در این جام بودند.


در ادامه این گزارش همچنین آمده است: العین سعی می کند با پیروزی هایی که به دست می آورد علاوه بر قطعی کردن قهرمانی اش در لیگ به مقام قهرمانی در امیرکاپ هم برسد. پیروزی برابر فجیره می تواند انگیزه زیادی را قبل از بازی الریان به تیم تزریق کند و این در حالی است که العین با یک مساوی هم می تواند به مرحله بعدی صعود کند.


زوران مامیچ سرمربی کروات العین هم گفته است می خواهد کاری را که با دیناموزاگرب در فوتبال کرواسی انجام داده در امارات تکرار کند و آن کسب دو گانه است. مامیچ با ابراز خوشحالی از برد برابر فجیره گفت:« قبل از بازی آسیایی مان برد مهمی به دست آوردیم. همچنین خوشحال هستیم که بازی در وقت معمول به پایان رسید و به وقت اضافه کشیده نشد که بازیکنان قبل از بازی آسیایی دچار خستگی شوند. » مامیچ در ادامه گفت:« همیشه بازی با تیم هایی که در دسته های پایین تر قرار دارند دشوار است. با این حال موضوع مهم این است که ما هیچ مصدومی نداریم و حسین شهات هم به تیم برگشته است. خوشبختانه او درخشش قابل توجهی داشته و دو گل برای تیم به ثمر رسانده است. تنها احمد خلیل دچار آسیب دیدگی جزئی شده که فکر می کنم او هم مشکلی برای بازی با الریان نداشته باشد.»


او درباره بازی با فجیره هم گفت:« فجیره خوب بازی کرد و حتی با یک گل از ما جلو افتاد اما به خودمان آمدیم و بازی را برگرداندیم.» مامیچ افزود:« با برگشت بازیکنان مصدوم و کامل شدن تیممان امیدوار هستیم که به راحتی مجوز حضور در مرحله بعد رقابت های لیگ قهرمانان را به دست بیاوریم.»


4 پیام بازی با فجیره


امارت الیوم در ادامه با اشاره به 4 پیام مهمی که بازی با فجیره برای العین داشت می نویسد: اولین پیام درخشش عمرعبدالرحمن است. او بازی یک بر صفر باخته را با دو پاس گل به نفع العین برگرداند و نقش اساسی در برد 4 بر 2 تیم داشت. درخشش عموری در این بازی به حدی بود که مارادونا بعد از بازی گفت اگر عموری را در تیمم داشتم این بازی را به راحتی می بردیم.


پیام دوم اما بازگشت حسین شهات است که توانسته بعد از گذراندن دوران مصدومیت بازگشت خوبی داشته باشد و دو گل برای این تیم به ثمر رساند. این بازیکن در 18 بازی که در ترکیب العین بازی کرده العین 11 برد، 5 مساوی و تنها 2 باخت داشته است.


پیام سوم اما آمار و ارقام کایو است. مهاجم برزیلی با آمار و ارقامش نشان می دهد که چه بازیکن ارزشمندی برای این تیم است. درخشش کایو باعث شده تا غیبت مارکوس برگ و تسوکا شیتانی به چشم نیاید. او در 30 بازی که برای العین انجام داده روی 26 گل تاثیرداشته است. کایو برای العین 11 گل زده و 15 پاس گل داده است.
و پیام چهارمی این برد نمایش خط حمله قوی و درنده العین است. این تیم در 5 بازی آخرش 14 گل به ثمر رسانده که نشان از قدرت خط حمله العین دارد.