به گزارش پارس نیوز، 

 مائوریسیو پوچتینو در پی شکست 3 بر یک خانگی شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل منچسترسیتی در هفته سی‌وچهارم لیگ برتر انگلیس گفت: ما خیلی زود دو گل دریافت کردیم و این واقعاً ناامیدمان کرد. من‌سیتی در شروع بازی در فرم و شکل خوبی بود و هجومی‌تر از ما بازی را آغاز کرد. در ادامه پس اینکه شروع به کنترل بازی کردیم، توسط کریستین اریکسن به گل رسیدیم و حتی نیمه دوم را هم خیلی خوب شروع کردیم. این سبک بازی مد نظر ما بود و 25 دقیقه اول این دیدار آن سبک بازی‌ای نبود که در طول هفته روی آن کار کرده بودیم.

وی با اشاره به صحنه برخورد هوگو یوریس با رحیم استرلینگ که داور مسابقه آن را ضربه پنالتی به سود من‌سیتی تشخیص داد و همان پنالتی تبدیل به گل دوم شاگردان پپ شد، تصریح کرد: شکایتی در این خصوص نخواهم داشت. در طول فصل اتفاقات زیادی رخ می‌دهد، اما برای داوران خیلی دشوار است که همه آنها را ببینند. با این حال پنالتی که در این بازی به سود من‌سیتی گرفته شد، اتفاقی نبود که خیلی در روند بازی تأثیرگذار باشد.

سرمربی تاتنهام ادامه داد: در چنین سطحی وقتی شما با منچسترسیتی بازی می‌کنید، باید از همان شروع بازی در بهترین سطح خود بازی کنید، کاری که ما در 25 دقیقه اول نکردیم.

تاتنهام در حالی در این بازی تن به شکست داد که آخرین باخت این تیم در رقابت‌های لیگ برتر برابر همین تیم منچسترسیتی بوده است، جایی که در ماه دسامبر 2017 با نتیجه 4 بر یک در ورزشگاه اتحاد متحمل شکست شده بودند.