به گزارش پارس نیوز، 

مجید کیهانی درباره قهرمانی احسان حدادی در رقابت های چولیویستا آمریکا بیان کرد: مسابقه خوبی بود و برای احسان خوشحالم که توانست پس از نزدیک به هشت سال چنین رکورد شگفت انگیزی را ثبت کند. امیدوارم در مسابقه فردای هم بتواند با قدرت ظاهر شود.

او ادامه داد: رکوردهایی که در حال حاضر احسان حدادی دارد، نشانه رسیدن به روزهای خوب این پرتابگر است و امیدواریم در رقابت های بازی های آسیایی جاکارتا،جام جهانی و در نهایت المپیک توکیو بتواند مدال های خوشرنگی کسب کند. چنانچه حدادی به همین شکل پیش برود و با آسیب دیدگی مواجه نشود مطمئنم که می تواند رکوردهای بهتری هم در مسابقاتش به ثبت برساند.

رئیس فدراسیون درباره اینکه به حدادی پاداشی پرداخت می شود، گفت: خیر.پرداخت پاداش ها طبق قوانین مشخص شده و بر اساس آن به ملی پوشان پرداخت می شود.

کیهانی در ادامه بیان کرد: تمام شرایط ممکن برای موفقیت حدادی در مسابقات پیش رو فراهم است.چرا که از او مربی با دانشی همچون مک ویلیکنز بهره می برد و شک ندارم که با استفاده از تجربیات گران بهای این مربی روزهای درخشانی در انتظار نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک کشورمان خواهد بود. از طرف دیگر ما از آبان 94 برنامه هایی را در نظر گرفتیم تا این پرتابگر به روزهای خوب گذشته اش باز گردد که خدا را شکر تلاش هایمان بالاخره مثمر ثمر واقع شد و او توانست شب گذشته با ثبت رکورد 68.85 یک عیدی خوب  به مردم و جامعه دوومیدانی بدهد.

رئیس فدراسیون درمورد شرایط تفتیان هم اظهار کرد: او فردا (شنبه) برای پیگیری تمریناتش راهی اردوی پاریس می شود.همچنین یکی از برنامه های اصلی این دونده سرعت کشورمان حضور در چند مسابقه دایموند لیگ است تا بتواند از این طریق آمادگی اش را افزایش دهد.

او در پایان درباره انتخاب مربی برای علی ثمری هم پاسخ داد: برای او هم یک برنامه هدفمند و بلند مدت در نظر گرفته ایم و ظرف 10 روز آینده تکلیف مربی ثمری را مشخص می کنیم تا از این به بعد با حضور یک مربی خوب خارجی تمریناتش را برای حضوری موفق در بازی های آسیایی جاکارتا دنبال کند.