در بازی چلسی و اورتون در جام اتحادیه که با برتری 2 بر یک تیم لندنی به پایان رسید، دنی درینک واتر برای اولین بار در ترکیب تیمش به میدان رفت. این بازیکن در تابستان از لستر خریداری شد ولی مصدومیت بدموقع باعث شد تا او نتواند برای تیمش به میدان برود تا اینکه در نهایت در جام اتحادیه فرصت شد تا کونته این بازیکن را برای اولین بار به زمین بازی بفرستد.

دنی درینک واتر درباره حضور با پیراهن چلسی گفت:‌ چند ماه اخیر به بدترین شکل ممکن برای من به پایان رسید. فکر نمی کنم از این بدتر هم می شد. از اینکه نمی توانستم برای تیمم بازی کنم خیلی ناراحت بودم ولی چاره‌ای نداشتم و بهتر است که مثبت فکر کنم. الان شرایط خیلی بهتری برای بازی کردن دارم. توانستم برای اولین بار برای تیمم به میدان بروم و این خیلی نکته ارزشمندی برایم بود و علاوه بر آن توانستیم برنده بازی شویم.

او در پایان صحبت های خود گفت: بازیکنانی مثل انگولو کانته و سسک فابرگاس و تیمو باکایوکو در پست من بازی می‌کنند و باید بتوانم شرایط خودم را بهتر از قبل کنم تا مربی به من اعتماد کند و بتوانم در ترکیب ثابت چلسی به میدان بروم. می دانم بازیهای زیادی تا پایان فصل داریم که می توانم برای تیمم به میدان بروم. مربی خیلی به من کمک کرده است تا بتوانم بهتر از قبل شوم و الان هم دوست دارم تاثیر بالایی در بازیهای تیمم داشته باشم تا نشان دهم که خرید من اشتباه نبوده است.