• لینک کوتاه
 • منبع: خبر ورزشی کد خبر: 459198

  استقلال تهران روز جمعه در دیداری حساس به مصاف تراکتورسازی می‌رود. از جمع مصدومان استقلال احتمالاً فقط خسرو حیدری در این بازی می‌تواند آبی‌ها را همراهی کند.

  به گزارش پارس نیوز،

  خسرو حیدری قبل از بازی استقلال خوزستان زمانی که گرم می‌کرد، در کشاله پای خود احساس درد کرد. او سپس با مسئولان تیم حرف زد تا بازی نکند. حیدری تصور می‌کرد بازی کردنش شاید با مصدومیت شدید او همراه شود. دیروز خسرو به تمرینات استقلال بازگشت با این حال عده‌ای می‌گفتند او احتمالاً به بازی تراکتورسازی نمی‌رسد. حیدری ظاهراً به طور کامل خوب نشده است و نمی‌تواند در تمرینات گروهی حاضر شود. هنوز معلوم نیست او چه زمانی می‌تواند در تمرینات تیمی شرکت کند و این مسئله ابهام درباره حضورش در بازی تراکتور را افزایش داده است. منتها آمادگی خسرو حیدری به شکلی است که از نظر منصوریان حتی می‌تواند بدون تمرین در ترکیب قرار گیرد. قبل از بازی استقلال خوزستان هم دو جلسه تمرینی استقلال را از دست داد ولی در ترکیب ثابت تیمش حضور داشت. حیدری هم می‌خواهد به هر شکل ممکن در مقابل تراکتورسازی برای استقلال بازی کند. گزینه اول منصوریان برای پست دفاع راست خسرو است ولی در دو بازی قبلی یک بار به دلیل تغییر سیستم و یک بار هم به خاطر درد کشاله، او نتوانست در این پست بازی کند. حیدری نمی‌خواهد بازی تراکتورسازی را از دست بدهد چراکه به همه می‌گوید این مسابقه اهمیت زیادی دارد. او در این باره گفته است: «بازی با تراکتورسازی بسیار مهم است. این بازی حساسیت زیادی دارد و باید به آن برسم. می‌خواهم هر طور شده برای تیم بازی کنم.»

  استقلال در دو بازی قبلی خود تنها یک امتیاز به‌دست‌آورده است. این یک امتیاز برای استقلالی‌ها راضی‌کننده نیست. بازی با تراکتور می‌تواند هم استقلال را به اوج ببرد و هم برای آبی‌ها بحران‌ساز شود. خسرو حیدری هم به خاطر همین چیزها می‌خواهد کنار تیمش باشد. این بازی در ورزشگاه آزادی هم برگزار می‌شود و خسرو دوست دارد خودش را نشان دهد. او در بازی با صنعت نفت جزو معدود بازیکنان استقلال بود که بد کار نکرد.

  استقلال فوتبال گل محمدی لیگ برتر تراکتورسازی منصوریان خسرو حیدری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها