• لینک کوتاه
 • منبع: مهر کد خبر: 459126

  سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: مدیران باشگاه با زلاتکو کرانچار سرمربی تیم صحبت کردند تا نتایج قبلی تکرار نشود.

  به گزارش پارس نیوز،

  درباره وضعیت زردپوشان اصفهانی برای بازی با پارس جنوبی جم گفت: شرایط تیم خیلی خوب است و کسی به نتیجه بازی با پدیده مشهد که خوب هم نبود توجهی نمی کند که باعث استرس آنها هم شود. فکر می کنم بتوانیم نتیجه خوبی در دیدار با پارس جنوبی کسب کنیم.

  سرپرست سپاهان اصفهان درباره اینکه آیا مدیران باشگاه به خاطر نتایج ضعیف دو دیدار اخیر این تیم به کرانچار اولتیماتوم داده اند؟ تصریح کرد: اولتیماتوم نه! اما با وی صحبت کردند و اعلام شد که نتایج قبلی راضی کننده نیست و باید تیم را از این وضعیت خارج کنند.

  وی تصریح کرد: اینطور نیست که اگر نتوانیم از سد پارس جنوبی جم بگذریم کرانچار، برکنار شود. به هر حال در دو بازی قبلی مجبور بودیم به چند تن از جوانان تیم بازی دهیم تا آنها هم بتوانند در طول فصل به کمکمان بیایند. شرایط فنی تیممان خوب است و امیدوار به کسب نتیجه هستیم. امیدوارم هوادارانمان در بازی مهمی که با تیم پر انگیزه پارس جنوبی جم داریم به ورزشگاه بیایند و تیم خود را تشویق کنند تا بتوانیم با حضور پر شور آنها اولین بردمان را در نقش جهان جشن بگیریم.

  اخوان در پایان، شایعه هشدار فدراسیون فوتبال مبنی بر احتمال محرومیت دو تیم ایرانی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و حضور این تیم به همراه ذوب آهن اصفهان در بازی های آسیایی تصریح کرد: به هیچ وجه چنین چیزی صحت ندارد. از طریق فدراسیون تماسی در این باره با ما گرفته نشده است تا بخواهیم اقدامی در این زمینه داشته باشیم.

  اصفهان پارس جنوبی فدراسیون فوتبال فوتبال لیگ برتر سپاهان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها