به گزارش پارس به نقل از مهر، محمد رویانیان در واکنش به این خبر که" پرسپولیسی ها برای قهرمان در جام حذفی خودروی مزدا ۳ را برای بازیکنان شان در نظر گرفته اند" ، گفت: این خبرسازی ها در آستانه بازی مهمی چون فینال جام حذفی طبیعی است و رقیبان ما سعی دارند با چنین خبرهایی تمرکز بازیکنان را به هم بریزند.

وی تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس شرایط و حساسیت دیدار فینال جام حذفی را درک کرده اند و برای قهرمانی در این رقابت نیازی به چنین پاداش هایی ندارند. آنها به خاطر هواداران و تعصب و غیرتی که نسبت به پرسپولیس دارند، از تمام توانشان برای رسیدن به قهرمانی استفاده خواهند کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با شوخی و کنایه نسبت به مطرح شدن خبر اهدای خودروی مزدا ۳ به عنوان پاداش قهرمانی بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: ما که از این پول ها و ماشین ها نداریم که به بازیکنان بدهیم. البته می خواستیم به بازیکنان پراید بدهیم که آنهم گران شد! البته شاید اصفهانی ها می خواهند به بازیکنانشان بنز بدهند!

رویانیان در پایان از پرداخت درصد پایانی قرارداد بازیکنان پرسپولیس طی دو روز آینده خبر داد و گفت: هر چند که اعتقاد داریم بازیکنان پرسپولیس برای قهرمانی در جام حذفی نیاز به مطرح شدن مسائل مالی ندارند، اما طبق تعهدی که باشگاه نسبت به آنها دارد، طی ۲ روز آینده درصد باقیمانده قرارداد سرخپوشان را به آنها تقدیم خواهیم کرد.