به گزارش پارس ، به نقل از بی باک، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور در برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: روز مادر را به همه مادران تبریک می گویم بخصوص به مادر شهیدان افراسیابی که ۵ فرزند خود را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است. البته روز معلم را به همه معلمان تبریک می گویم و دست همه آنها را می بوسم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به رسیدن به انتهای فصل شما به خودتان چه نمره ای می دهید گفت: اجازه دهید که مردم به ما نمره دهند به خودم نمره خوب نمی دهم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به کادر فنی و بازیکنان چه نمره ای می دهید اظهار داشت: به کادر فنی نمره ۱۹ می دهم و به بازیکنان نمره ۱۶ البته کادر فنی منظورم یحیی گل محمدی است. یحیی را دوستش دارم و او را خیلی قبول دارم. نه به خاطر اینکه مازندرانی است به خاطر اینکه فردی با شخصیت است. در طول این چند سال در نیم فصل فقط امسال بود که ما یک باخت داشتیم. یحیی تیم را در یک سطح بالا می برد و اصلا فراز و نشیب نداشته است.

وی در پاسخ به این سوال که گویا لیست مازاد را سرمربی تیم پرسپولیس به شما داده است گفت: گل محمدی لیست مازاد را به من داده و محمد رویانیان سال آینده از لیست حذف شده است. (باخنده)

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در مورد علی کریمی زیاد حرف می زنند. کریمی ستاره کم نظیری است و باید برای او خیلی کارها کنیم. در ابتدای فصل با او که صحبت می کردم به من گفت تا ۴۰ سالگی می توانم بازی کنم. برخی ها می گویند علی کریمی کجا قهرمان شده. بنده معتقدم یکی از اسطوره های فوتبال ما کریمی است. او به عشق پرسپولیس و هواداران فکر می کند و به کسی فکر نمی کند. خیلی ها گفتند که کریمی فوتبالش تمام شده اما اصلا اینطور نیست.

رویانیان در ادامه در مورد علی کریمی عنوان کرد: کریمی باید بماند او برای فوتبال ایران یک ستاره است مثل مهدوی کیا، علی دایی و پروین ها.

وی در پاسخ به این سوال که قرار بود برای بازی خداحافظی مهدوی کیا یک دیدار دوستانه با تیم هامبورگ داشته باشید اما گویا قرار است در بازی جام حذفی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کند گفت: پیگیر بازی با هامبورگ هستیم با یک شرکت قرارداد بسته ایم. از اول با گل محمدی صحبت کرده ام که در فینال جام حذفی می خواهد بازی کند. یا یک تعویض انجام می شود یا ۵ دقیقه قبل از بازی دیدار خداحافظی برگزار می شود و پس از آن بازی مجددا از دقیقه ۱ آغاز می شود. البته هنوز چیزی قطعی نشده است.

رویانیان در مورد محمد قاضی گفت: قاضی یک بازیکن با اخلاقی است در بازی با ملوان عصبانی شد. به هر حال امسال فشار زیادی روی او بود و با توجه به آنکه فوروارد زیاد داشتیم یک مقدار دلگیر شده بود. بازیکنان باید روی نیمکت نشستن را یاد بگیرند و نباید به این شیوه اعتراض کنند. به هر حال ما هم اشتباه می کنیم قاضی هم در آن دیدار اشتباه کرد.

وی در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن استقلال را دوست داری گفت: مهدی رحمتی را دوست دارم در بازی روز سه شنبه که استقلال با تیم العین امارات بازی داشت او تیم استقلال را نجات داد.

رویانیان در ادامه اظهار داشت: یک سوال پرسیدید که آدم کُپ می کند. جواد نکونام، فرهاد مجیدی و مهدی رحمتی انتخاب بسیار سختی است اما به هر حال من رحمتی را انتخاب کردم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گویا اعلام کرده اند شما بازنشسته شده اید گفت: نوشته اند بازنشسته شده ام اما می خواهند قبل از بازی با سپاهان به تیم پرسپولیس شوک وارد کنند. نمایندگی ما را در اصفهان آتش زدند. با دروازه بان و فوردواردهای ما تماس گرفته اند و به آنها پیشنهاد داده اند البته فکر نمی کنم این تماس ها از سوی سپاهان باشد اما به نیلسون گفته اند ما دو برابر رویانیان به تو پول می دهیم و به اصفهان می بریم. رحیمی برادر بزرگ ما است فکر نکنم یک جام انقدر ارزش داشته باشد. کسب جام بدون اخلاق دو ریال نمی ارزد.

وی در مورد مشکلاتی که بین بهداد سلیمی و کوروش باقری سرمربی و وزنه بردار تیم ملی پیش آمده است گفت: اول کوروش ها بوده اند که بهداد ها پرورش یافته اند. بهداد همشهری من است و او را خیلی دوست دارم. با او قرارداد داریم و با توجه به مصدومیتی که او داشت توقعی از او نداشتیم. من می گویم پسرم اگر عزیزم باشد اول مربی و پیشکسوت و بعد خود. اوایل که این اتفاقات رخ داد تصمیم گرفتم فوری یک جلسه ای را برگزار کنم اما یادم رفت حتما پیگیری خواهم کرد.

وی در مورد حب درویش گفت: با او قرارداد بسته ایم و گویا چک او هم ارائه شده اما حتما باز هم پیگیر کارهای او خواهم بود.

رویانیان در پاسخ به اینکه برای برد پرسپولیس مقابل سپاهان چه جایزه ای برای بازیکنان در نظر گرفته اید گفت: بیشتر از اصفهانی ها جایزه خواهم داد. بنده ۳۰ سال است پلیس بوده ام. تمام فعل و انفعالات داخل تیم را می دانم و تمام کارها را رصد می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارید بیش از ظرفیت بازیکنان هزینه کرده اید گفت: قبلا یک مقدار اینطوری بوده ام همه را مثل خودم می دیدم. بنده نه می خواهم در انتخابات شرکت کنم و نه شعار انتخاباتی می دهم. من یکجا حقوق می گیرم و فوتبالیست ها را هم مثل خودم می دیدم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نتیجه دیدار جام حذفی را چگونه ارزیابی می کنید گفت: سه بر یک یا دو بر یک بازی را در جام حذفی به امید خدا می بریم.

وی در پایان در مورد مراسم پیشکسوتان گفت: در آن مراسم علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال برخی از بازیکنان تیم آنها حضور داشتند و خوشحالم از اینکه در آن مراسم خیلی از پیشکسوتان حضور داشتند البته برخی از مجری های استقلالی نیز در مراسم حضور داشتند. (با خنده)