• لینک کوتاه
 • منبع: تابناک کد خبر: 427705

  دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی در هفته نوزدهم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران مسابقه و فدراسیون فوتبال از دقیقه 79 رخ داد.

  به گزارش پارس نیوز،

  تراکتورسازی تبریز طبق بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  محرومیت برای سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد
  مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و سیاه‌جامگان مشهد در هفته نوزدهم برگزار و از سوی خداداد عزیزی، تخلفاتی مبنی بر اعتراض شدید به داور، اقدام به خارج کردن بازیکنان تیم از زمین مسابقه و رفتار غیر روزشی و تحریک آمیز، ورود غیر مجاز به داخل زمین مسابقه که نهایتا منجر به تحریک تماشاگران و اخراج سرمربی از سوی داور شد، رخ داد. 

   

  عزیزی طبق ماده 65 و تبصره آن و ماده 66 با رعایت ماده 60 آیین نامه انضباطی به خاطر محرومیت قبلی، به چهار جلسه از همراهی تیم خود و نیمکت ذخیره‌ها و محرومیت از حضور در کنفرانس‌های مطبوعاتی قبل و بعد از بازی محروم و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

   

  همچنین باشگاه سیاه‌جامگان مشهد به خاطر ترک زمین توسط بازیکنان که منجر به وقفه بازی به مدت 8 دقیقه شد، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
  تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب اشیا به داخل زمین مسابقه باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

   

  تراکتورسازی محرومیت ماشین سازی
  • 000
   پاسخ

   فقط اینکارهارو بلد هستین لعنت خدا برشما ابروی هرچی مسئول بردین

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها