• لینک کوتاه
 • منبع: مهر کد خبر: 419743

  عضو فراکسیون ورزش مجلس با انتقاد از انفعال مقامات ورزشی و فدراسیون در قبال کی‌روش، گفت: کی‌روش بخواهد در ایران بماند، بداند روند امور براساس احترام متقابل است.

  به گزارش پارس نیوز،

  همایون یوسفی با اشاره به مناقشه کی‌روش و برانکو و بهانه کی‌روش برای استعفا گفت: کی‌روش هر چند وقت یک‌بار مشکلاتی را به وجود می‌آورد و متاسفانه مقامات ورزشی و فدراسیون در قبال کی‌روش دچار انفعال شده‌اند.

  نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کی‌روش هر چند وقت یکبار بنای رفتن و استعفا سر می‌دهد، افزود: این یک نوع امتیازطلبی ایشان است تا اینکه بحث استعفای واقعی باشد؛ اگر ایران برای کی‌روش بد بود طی این همه سال از ایران می‌رفت و اگر پیشنهادهای بهتری می‌داشت، مطمئنا یک لحظه درنگ نکرده و در ایران نمی‌ماند.

  وی تصریح کرد: کارلوس کی‌روش مربی بزرگی است و در ایران به ایشان احترام گذاشته می‌شود اما کی‌روش نیز باید به شعور عمومی مردم، مربیان و اهالی فن در داخل کشور نیز احترام گذارد؛ درگیر شدن با افراد مختلف در شأن جامعه ورزشی و فرهنگ ایرانی-اسلامی کشور نیست.

  یوسفی خاطر نشان کرد: کی‌روش هر چند وقت یکبار با کسی درگیری دارد و باید تکلیف خود را در قبال فوتبال ایران مشخص کند؛ اگر کی‌روش بخواهد در ایران بماند باید بداند که کار براساس احترام متقابل و نظم و ترتیب است و تیم‌های داخلی نیز حق دارند از حقوق خود دفاع کنند.

  عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان به خانه ملت گفت: به نظر می‌رسد رفتار کی‌روش یک نوع گروکشی و امتیاز طلبی باشد چراکه هر چند وقت یک‌بار بحث این‌چنینی به وجود می‌آورد؛ از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش انتظار داریم از این حالت انفعال در مقابل کارلوس کی‌روش خارج شده و براساس واقعیات و مسائل ملی تصمیم بگیرند.

  ایران فوتبال مجلس
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • ناشناس
   پاسخ

   اگر ایران برای کی‌روش بد بود طی این همه سال از ایران می‌رفت و اگر پیشنهادهای بهتری می‌داشت، مطمئنا یک لحظه درنگ نکرده و در ایران نمی‌ماند. ;کاملا با نظرتون موافقم اگر کیروش خواهان داشت همون سال اول میرفت اینجا حسابی بهش خوش میگذره هم پول خوب میگیره هم به همه توهین میکنه هر وقت دلش بخواد میره مرخصی نتایجش هم که همه ناپلئونی هستش

  • نادر از شلنگ اباد اهواز
   پاسخ

   وجدانا شما که نام نماینده بر خود نهاده اید ، خجالت نمی کشید که مسائل حیاتی مردم را که قادر به کمترین حل و فصل و برداشتن باری از روی دوش مردم بدبخت نیستید، انوقت در کار و امور مربی موفق و 100% موفق تیم ملی دخالت می کنید . شما هنوز حرف روزمره خودتان را نمی توانید بزنید و در تمام طول عمرتان یک خط کتاب راجع به کشور خودتان هم نخوانده اید و با رانت و فریب مردم به قول خودتان به خانه ملت رفتید همان ملتی که در حوذه انتخابیه شما در اهواز هر روز خواک خود را در سطل های ذباله ها جستجو می کنند همان ملتی که طلای سیاه در زیر پایشان جاریست اما دریغ از یک وعده غذای کافی . اگر نظر ملت ایران را بخواهید همان بهتر که شما راجع به تیم ملی نظر ندهید و خفه خون بگیرید

  • h
   پاسخ

   اىن ىکى از اون ادم هاى سياسي هستش كه نمى خوادتيم ملي نتيجه بگيره وفقط دارن سنگ اندازى ميكنن بازم کيروش درست گفت که عده اى پشت پرده که قدرت سياسي دارن نمي خوان تيم ملي نتيجه بگيره درواقع بجاى اينكه نماينده ملت باشند منافع عربها رو تا مين ميكنن.شرم باد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها