• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 395299

  در پی پیروزی تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل برزیل در جام جهانی کلمبیا، سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال درگزارشی نوشت ایران فوتسال جهان را مات و مبهوت کرد.

  به گزارش پارس نیوز،
  تیم ملی فوتسال کشورمان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال در کلمبیا بامداد امروز( پنجشنبه) موفق شد برزیل ،پرافتخارترین تیم فوتسال جهان را در ضربات پنالتی شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.
  سایت فیفا گزارشی از این دیدار را تحت عنوان «ایران، برزیل را در پنالتی ها مبهوت کرد» ،منتشر کرد.
  در این گزارش آمده است،ایران فوتسال جهان را مات و مبهوت کرد،زیرا آنها با پیروزی 3-2 در ضربات پنالتی ،برزیل قهرمان بلامنازعه فوتسال جهان را از جام جهانی کلمبیا حذف کردند.
  هرچه بازی پیش می رفت احساس می شد این یک مسابقه نیست و منتظر بودیم که برزیل کار را تمام کند زیرا قهرمان جهان ایران را عقب رانده و به دنبال پیدا کردن فرصت های گلزنی بود.ایران نمی توانست راهی برای خارج شدن از این وضعیت پیدا کند و هیچ تفکری هم برای این کار نداشت ،تا این که فالکائو در بازی که به نظر می رسید آخرین بازی او است، دروازه ایران را گشود.
  فالکائو که از شکستن رکورد بهترین گلزن تاریخ فوتسال جهان مقابل موزابیک انرژی تازه ای کسب کرده بود در این مسابقه دو گل (در وقت معمول بازی) زد.
  اما بازی یک طرفه برزیلی ها خیلی زود با گل طیبی به پایان رسید.
  در ادامه ی این گزارش به چند و چون گل های رد و بدل شده و همچنین چند مهار خوب علیرضا صمیمی دروازه بان تیم ملی کشورمان اشاره شده است.
   در بخش پایانی گزارش آمده است، برزیلی ها تصور می کردند وقتی فالکائو گل چهارم را به ثمر رساند بازی را برده اند اما چند تنها ثانیه بعد کاپیتان کشاورز کار را به تساوی کشاند.
  به این ترتیب بازی به ضربات پنالتی رفت که پس از آن که آری توپ را به تیرک عمودی دروازه کوبید اسماعیل پور گل پیروزی بخش ایران را به ثمر رساند و ایران را به مصاف پاراگوئه که 3 روز بعد خواهد بود، فرستاد.

   

  فوتسال

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها