• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38670

  وزیر سابق دادگستری فرانسه از علاقه خود به ازدواج با لیونل مسی خبر داد و اعلام کرد که در صورت موافقت ستاره آرژانتینی بارسلونا به ازدواج با او دنیای سیاست را ترک خواهد کرد. این ابراز علاقه در حالی صورت گرفته است که مسی در حال حاضر متاهل بوده و به تازگی نیز صاحب فرزندی به نام" تیاگو" شده است.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا نمایش خیره کننده لیونل مسی در چند سال اخیر همگان را به تحسین و ستایش واداشته است. جادوگر آرژانتینی بارسلونا علاقمندان زیادی در سراسر جهان دارد. شخصیت خاص و سبک بازی منحصر به فردش باعث شده است که نه تنها فوتبال دوستان که دیگر قشرهای جامعه نیز به او علاقمند شوند.

  " رشیدة داتی" ، وزیر دادگستری فرانسه در دوران ریاست جمهوری نیکولا سارکوزی از علاقه زیاد خود به لیونل مسی خبر داد و اعلام کرد که چنانچه مسی پیشنهاد او برای ازدواج را قبول کند، برای همیشه جهان سیاست را رها کرد!

  این خانم مغربی تبار که نخستین زن عربی به شمار می آید که در دولت فرانسه به عنوان وزیر مشغول به کار شد، در سخنانی بی سابقه که روزنامه مارکای اسپانیا منتشر کرد، گفت: " عاشق چهره زیبای بکام نیستم و مسی را به او ترجیح می دهم. مسی خوش تیپ نیست اما نگاهی محبت آمیز و افسونگر دارد. او کاریزمای خاصی دارد. مسی نه تنها در زمین فوتبال که در زندگی شخصی هم آدمی پاکی است. اگر مسی با من ازدواج کند، برای همیشه دنیای سیاست را ترک خواهم کرد. "

  ازدواج بارسلونا بازی جامعه جهان دولت ریاست جمهوری زمین فرانسه لیونل مسی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها