• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38446

  برنامه «وقت اضافه» شبکه یک شامگاه چهارشنبه - ۲۸ فروردین - به مشاجره لفظی دو تن از چهره‌های سرشناس وزنه‌برداری کشورمان انجامید.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، شامگاه چهارشنبه « بهداد سلیمی» ، قهرمان المپیک و کورش باقری، سرمربی تیم ملی وزنه برداری به عنوان میهمان در برنامه « وقت اضافه» مقابل هم قرار گرفتند.

  پس از سپری شدن دقایق اولیه، آنها وارد مجادله لفظی شدند؛ به طوریکه مجادله لفظی این دو قهرمان وزنه برداری موجب شد که برنامه « وقت اضافه» دو بار با تنفس و قطع همراه شود.

  این در حالی بود که پس از شروع مجدد برنامه، هربار که به روی آنتن بازمی گشتند همچنان درگیری لفظی میان سلیمی و باقری ادامه داشت. این مجادله لفظی میان قهرمان وزنه برداری و سرمربی در حالی ادامه داشت که هر دو طرف توجه چندانی به تذکرات مجری برنامه نشان نمی دادند و با وجود زنده بودن برنامه، همچنان به بحث خود ادامه می دادند.

  به گزارش ایسنا، مجری « وقت اضافه» در طول برنامه سعی داشت با حفظ احترام به هر دو طرف، فضا را به حالت عادی برگرداند و مانع از ادامه مشاجره لفظی میان سلیمی و باقری شود.

  او حتی برای دقایقی با گذاشتن دست بر روی پای دو طرف آن ها را به آرامش دعوت کرد و در نهایت برنامه « وقت اضافه» در شرایطی که مجری نتوانسته بود جریان گفت وگو را آن طور که باید به دست بگیرد، به پایان رسید و مجری برنامه در شرایطی که انتظار داشت هر کدام از طرفین یک دقیقه وقت برای خداحافظی داشته باشند، از سوی اتاق فرمان با اعلام اینکه دیگر وقت تمام است مواجه شد.

  این درحالی است که صحبت های دو میهان برنامه پس از قطع صدا همچنان ادامه داشت و بهنام سلیمی و کورش باقری فرصت خداحافظی از بینندگان را هم پیدا نکردند.

  به گزاش ایسنا برنامه « وقت اضافه» در گروه تامین برنامه شبکه یک تهیه شده که به صورت زنده به روی آنتن می رود.

  المپیک تنفس سرمربی تیم ملی کورش وزنه برداری laquo برنامه زنده لفظی مجادله
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها