• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38073

  رئیس فدراسیون تنیس گفت: ایران یکی از معدود کشورهایی است که از سرمایه‌های خارجی خود در تیم ملی تنیس استفاده نمی‌کند.

  پارس : مجید شایسته در گفت و گو با فارس با اعلام تعویق خبر رقابت های گروه سوم جام دیویس، افزود: زمان و مکان برگزاری این رقابت ها مشخص نیست اما، احتمالا این رقابت ها در بازه زمانی اواخر اردیبهشت تا شهریورماه امسال برگزار می شود، ضمن اینکه چند روز پیش به خاطر شرایط کشور میانمار، میزبانی هم از این کشور گرفته شد.

  وی ادامه داد: مسابقات گروه سوم به میزبانی یکی از کشورهای گروه سوم که درخواست میزبانی را ارائه کند، برگزار می شود که احتمالا شانس قطر و مالزی بیش از سایر کشورها خواهد بود که البته قطر پیشنهاد رسمی خود را ارائه کرده است.

  شایسته با اعلام اینکه قصد پیشنهاد میزبانی دوباره این رقابت ها را نداریم، یادآور شد: اگر درخواست میزبانی هم دهیم احتمال پذیرفته شدن آن وجود دارد اما شرایط باید به گونه ای باشد که ملی پوشان بتوانند در خارج از کشور هم نتیجه بگیرند. اگر با استفاده از شرایط میزبانی به گروه دوم صعود کرده و دوباره در شرایط غیر میزبانی، به گروه سوم برگردیم برایمان فایده ای ندارد، ضمن اینکه ملی پوشان ما به تازگی اردوی دو هفته ای را برای آماده سازی هرچه بهتر در خارج از کشور برگزار کردند.

  وی در مورد اضافه شدن تنیسورهای ایرانی الاصل که در خارج از کشور بازی می کنند به ترکیب تیم ملی، گفت: همواره سعی می کنیم از بازیکنان آماده استفاده کنیم و تا زمانی که طبق قانون، امکان جابجایی بازیکنان باشد برای حضور بازیکنان آماده تر، این کار را خواهیم کرد.

  رئیس فدراسیون تنیس افزود: باید ببینیم شرایط بازیکنان خارج از کشور چگونه است. این بازیکنان در کشورهای مختلف از جمله آلمان و کانادا حضور دارند و احتمال حضور این افراد در تیم ملی ایران است، ضمن اینکه تمام کشورهای دنیا از حضور چنین بازیکنانی استفاده می کنند و ایران یکی از معدود کشورهایی است که از سرمایه های خارجی خود استفاده نمی کند.

  ایران بازی تیم ملی تیم ملی ایران رئیس فدراسیون رقابت زمان و مکان سرمایه قطر کانادا

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها