• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37345

  مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیروزی این تیم برابر راه‌آهن را یک برد حیثیتی دانست و گفت: بازیکنان‌مان برای برد در این مسابقه به دلیل این که نشان دهند حق آن‌ها سقوط نبوده است، انگیزه داشتند و اجازه قدرت‌نمایی به حریف ندادند.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، بهنام سراج  اظهار کرد: شاید این دیدار و پیروزی در آن به لحاظ امتیازی و تغییر جایگاه مان در جدول تاثیری نداشت اما تیمی حرفه ای است که تا روز آخر مسابقات بجنگد و اصلا به این که چه اتفاقی برای او در جدول می افتد، نداشته باشد.

  وی ادامه داد: تیم ما برابر راه آهن جنگید و ثابت کرد که واقعا جایگاه آن، این جای جدول نیست و اتفاقاتی برای آن به وجود آمد که فقط در فوتبال می افتد و در هیچ ورزشی وجود ندارد.

  مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: فکر می کنم فاصله تیم ما با سایر تیم ها به این اندازه نیست. ما توانستیم فولادی را که اکنون به دنبال کسب سهمیه آسیا است، شکست دهیم. هم چنین راه آهنی را از پیش رو برداشتیم که تیم هفتم، هشتم جدول است. درکل این موارد نشان می دهد، فاصله تیم ها در لیگ برتر به یکدیگر نزدیک است و شاید تیم ما بر اثر اتفاقاتی که خودمان آن را رقم زدیم، در این جایگاه قرار گرفت.

  وی بیان کرد: تیم ما با استرس فوتبال بازی کرد و شاید همان اوایل فصل، در جایگاهی قرار گرفتیم که از نظر روحی و روانی روی ما تاثیر گذاشت و باعث شد که نتوانیم از نظر روحی و روانی خود را جمع و جور کنیم و این موضوع مانع از این شد که کیفیت فوتبالی مان را بالا ببریم و نشان دهیم که می توانیم فوتبال بازی کنیم.

  سراج عنوان کرد: اکنون هیچ اتفاقی در تیم نیفتاده و این بازیکنان همان نفرات قبلی هستند ولی برابر راه آهن آن قدر زیبا و راحت بازی کردند که واقعا نشان دادند توانایی لازم را دارند. ما روبه روی تیم های استقلال، پرسپولیس و مس کرمان هم نشان دادیم که این توانایی را داریم ولی به هر حال تیم ما اکنون به جایی رسیده است که عملا سقوط کرده هستیم مگر این که در ادامه، اتفاقات دیگری به وجود بیاید.

  وی خاطرنشان کرد: ما در دو دیدار آینده نیز بسیار قوی تر از بازی مقابل راه آهن ظاهر خواهیم شد تا از حیثیت خود دفاع کنیم چرا که دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم و فقط به میدان می رویم تا با ارایه بازی خوب نشان دهیم که حق ما سقوط نبوده است.

  مربی صنعت نفت آبادان درباره تیم راه آهن گفت: راه آهن تیم خوبی بود و یکی، دو موقعیت گل زنی هم داشت. به نظرم تیمی که علی دایی سرمربی آن باشد، قطعا تیم منظم و جنگنده ای است. معتقدم در این دیدار انگیزه بالای بازیکنان ما، قدرت خودنمایی را از حریف گرفته بود.

  وی در پاسخ به این سوال که چرا بعضی از بازیکنان نفت در این دیدار کمی عصبی به نظر می رسیدند؟ توضیح داد: بازیکنان ما وقتی می بینند تیم هایی که در لیگ ماندند و بازیکنانی که قرار است سال آینده در لیگ برتر بازی کنند، چیزی از تیم ما و بازیکنان ما بیشتر ندارند، روی شرایط روحی آن ها تاثیر می گذارد که البته این موضوع طبیعی است و باید به آن ها حق داد اما درکل بازیکن باید تحت هر شرایطی خود را کنترل کند و تابع مقررات فوتبال، داور و مربیان خود باشد و نباید هیچ عکس العملی در زمین مسابقه نشان دهد و تا روز آخر به وظیفه خود که بازی کردن است، ادامه دهد.

  استرس استقلال پرسپولیس راه آهن روحی و روانی صنعت نفت آبادان علی دایی فوتبال نفت نفت آبادان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها