• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36813

  سرخپوشان پایتخت در بازگشت از اصفهان تمرین سبکی را در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار کردند.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، سرخ پوشان پایتخت بعد از انجام بازی مقابل ذوب آهن در هفته سی ودوم لیگ برتر امروز (شنبه) تمرین سبکی را در ورزشگاه درفشی پور پشت سر گذاشتند.

  بازیکنان اصلی که مقابل ذوب آهن به میدان رفته بودند، در تمرین شنبه به ریکاوری پرداختند و سایر بازیکنان نیز با توپ کار کرده و تمرین شوت زنی انجام دادند. یحیی گل محمدی نیز خودش با بازیکنان پا به توپ شد و در حین بازی نکات فنی را به بازیکنانش گوشزد کرد. امیر عابدزاده دروازه بان ذخیره پرسپولیس نیز برای اولین بار پا به توپ شد و در خارج از پست اصلی اش با پرسپولیسی ها تمرین کرد.

  علی کریمی که بعد از بازی با داماش در مرحله نیمه نهایی جام حذفی دچار مصدومیت جزئی شده بود، در نیم ساعت آخر تمرین وارد درفشی فر شد و در رختکن با پزشک تیم به فیزیوتراپی پرداخت.

  رضا حقیقی هم به دلیل مصدومیتش زیر نظر بدنساز، به صورت اختصاصی تمرین کرد و مهرزاد معدنچی که بعد از مدت ها به تازگی به اردوی پرسپولیس ملحق شده تنها دور زمین دوید.

  مهرداد پولادی و حسین ماهینی به دلیل مصدومیت در تمرین امروز حاضر نشدند. کریم باقری و مهدی مهدوی کیا نیز از غایبان کادرفنی پرسپولیس بودند. همچنین دلیل غیبت رضا نورمحمدی نیز در تمرین امروز مشخص نیست و نیامدن او برای خبرنگاران حاضر در کمپ عجیب به نظر می رسد.

  پسر خردسال هادی نوروزی نیز امروز در کنار پدرش در زمین چمن درفشی فر بازی می کرد.

  اصفهان پایتخت پرسپولیس پزشک ذوب آهن علی کریمی کریم باقری لیگ برتر مهدی مهدوی کیا نیمه نهایی جام حذفی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها