ارسلان مطهری نزدیک به یک ماه است از تمرینات نفت رفته و دیگر بازنگشته است. همین مسئله شایعات زیادی را درباره او به راه انداخت.

علیرضا منصوریان سرمربی نفت حرف های تازه ای در این باره می زند. او همچنین درباره شایعه پیوستن عیرضا بیرانوند به اروپا و دربی 82، حرف های جالبی می زند.

حرف های منصوریان را در ادامه می خوانید:

* علی آقا تبریک می گوئیم. انصافا با نفت خوب کار کرده اید. شما تا رده های پائین جدول رفتید ولی حالا بالای جدول هستید و جزو مدعیان.

- اول از همه خدا را شکر می کنم و دوم باید به بازیکنانم یک تبریک ویژه بگویم که با جان و دل برای تیم بازی کردند. به خدا من صحنه هایی در بازی نفت و پدیده دیدم که یادم نمی آورد. ایمان مبعلی را دقیقه 75 به زمین فرستادم. شما نمی دانید در زمین چکار می کرد. سرش را جلوی توپ می گذاشت. به عیسی آل کثیر گفتم تو به زمین می روی و باید حقت را از من بگیری. نمی دانید در 10 دقیقه ای که در زمین بازی بود برای من چکار کرد. مدافع های پدیده را عاصی کرده بود. واقعا به این بچه ها افتخار می کنم. فقط امیدوارم مزد تلاششان را بگیرند و ما بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم.

* البته یکی مثل ارسلان مطهری شما را تنها گذاشت.

- کسانی که ماندند رفقای واقعی من هستند. در این شرایط بچه ها قید پول را زدند و ماندند تا برای آبروی خودشان بجنگند.

* مطهری به شما گفت و از تمرینات رفت؟

- نه من اصلا در جریان نبودم. او روز 26 اسفند با من خداحافظی کرد ولی چیزی از نیامدن نگفت. تا این لحظه هم از او خبر ندارم و نمی دانم الان کجاست.

* ولی گویا شما از او خواسته اید دوباره به تمرینات برگردد.

- من موافق این اتفاق نیستم. تا الان بدون ارسلان برده ایم و انشاءالله در ادامه مسیر هم موفق خواهیم بود.

* ماجرای جدایی بیرانوند در پایان فصل به کجا رسید؟

- تا آن زمان چیزی قابل پیش بینی نیست. بیرانوند دروازه بان خوب و مطمئنی است. خوشحالم که در نیم فصل جایی نرفت و بین ما ماند. تازه خودش متوجه شد که ما دلمان برای او می سوخت. علیرضا واقعا پتانسیل بازی در اروپا را دارد و امیدوارم این اتفاق برایش بیفتد.

* گویا از ماریتیمو پیشنهاد دارد.

- بله، این باشگاه او را می خواهد. ولی هنوز علیرضا در این باره تصمیم نگرفته است. بیرانوند تمرکزش را روی ادامه فصل گذاشته است و انشاءالله در زمان مناسبش، او را در اروپا خواهید دید. علیرضا مستحق بازی در تیم های خوب اروپایی است و می دانم که به این هدفش می رسد.

* علی آقا در آستانه دربی بزرگ پایتخت هم هستیم. خیلی ها می گویند پرسپولیس برنده می شود. پیش بینی شما چیست؟

- به نظر من اتفاقا شانس استقلال بیشتر است.

* چرا؟

- چون فشار روی پرسپولیس است. الان همه از پرسپولیس توقع دارند که برنده شود. همین مسئله توقعات را از این تیم بالا می برد و در آن صورت کار استقلال راحت تر خواهد بود. من امیدوارم این تیم برنده باشد.