• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35577

  پرسپولیسی‌ها مخالف برگزاری فینال بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی هستند مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نظر نهایی خود را در خصوص زمان فینال جام حذفی اعلام کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از اظهار نظر علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال در مورد زمان برگزاری بازی فینال جام حذفی نظرش مبنی بر موافقت برای انجام بازی فینال بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ اعلام کرد، اما وی پس از بررسی های لازم و گفت وگو با کادر فنی و بررسی وضعیت پرسپولیس و در پی مشورت نهایی با یحیی گل محمدی خبر داد که پرسپولیس حاضر است که در پایان لیگ مقابل سپاهان صف آرایی کنند.

  رویانیان در این زمینه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: ما برای برگزاری این دیدار پس از پایان بازی های لیگ برتر هیچ مشکلی نداریم. اما با توجه به شرایط و بعد از مشورت های نهایی که با کادرفنی انجام دادیم، با برگزاری فینال بعد از بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی مخالف هستیم.

  وی افزود: من صبح در گفت وگویی که با خبرگزاری فارس داشتم تصور کردم که منظورتان پس از ۳ بازی لیگ برتر است، و موافقت خود را اعلام کردم، اما الان اعلام می کنم که ما با برگزاری این فینال بعد از مسابقات تیم ملی در مرحله مقدماتی ۲۰۱۴موافق نیستیم.

  باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تیم ملی جام حذفی رئیس فدراسیون علی کفاشیان گل محمدی لیگ برتر مرحله مقدماتی جام جهانی مقدماتی جام جهانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها