به گزارش پارس ، به نقل از ورزش ۳، محمد رویانیان پس از اظهارات یحیی گل محمدی که قرار است در فصل آینده کرانچار جایگزین او شود و او نیز اصراری برای ماندن ندارد گفت: خدا وکیلی از وقتی که به فوتبال آمدم و مخصوصا در این مدت اخیر با دو مربی بزرگ کار کردم اما شیرین ترین، بزرگترین و لذت بخش ترین لحظاتم را با یحیی گل محمدی داشتم.

وی افزود: حضور یحیی حتی به من هم آرامش داده و ایشان برای پرسپولیس بهتر از دنیزلی و ژوزه کار کرد و خودش را به من دیکته و ثابت کرد.

وی ادامه داد: با این وجود آیا درست است ما بخواهیم با فرد دیگری صحبت کنیم؟ حتی یک ثانیه هم به مغزم خطور نکرده که بخواهم به فکر جایگزین یحیی باشم وقتی ما گل محمدی را داریم، کرانچار و اولیویرا را که برایشان احترام زیادی قائلم نیازی نداریم.

رویانیان خاطر نشان کرد: همه بدانند یحیی گل محمدی کشف من است و خیلی خوشحالم که یک کشف طلایی داشتم، سال ها یحیی در پرسپولیس بماند چون او جوان پر استعداد و توانمندی است. گل محمدی به زودی قدرت کمک به تیم ملی را دارد و آن وقت خیال من راحت است که او به هدفش رسیده است. بهتر است در این شرایط از زدن این گونه حرف ها جلوگیری شود تا خدایی نکرده پرسپولیس ضربه نخورد.