به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سیاوش بختیاری‌زاده سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز با وجود مهره‌های بسیار جوان و کم‌تجربه‌ای که دارد توانست در مقابل استقلال تهران صدرنشین و ملوان بندرانزلی با تجربه دو تساوی ارزشمند به دست بیاورد. 
 
اتفاقی که شگفتی همگان را به همراه داشت. تیم فوتبال استقلال اهواز در هشت هفته نخست رقابت‌های لیگ پانزدهم توانسته بود 6 امتیاز کسب کند اما به دلیل نتایج ضعیف بختیاری‌زاده سرمربی آبی‌ها اخراج شد. 
 
پس از بختیاری‌زاده علی حنطه سرمربی استقلال اهواز شد. اما حنطه هم نتوانست کار خاصی در این تیم انجام دهد وی در هفت دیداری که سرمربی بود تنها یک امتیاز کسب کرد نتیجه‌گیری ضعیف حنطه باعث شد که وی اخراج شود  و سیاوش بختیاری‌زاده دوباره روی نیمکت این تیم قعرنشین شود. 
 
با بازگشت بختیاری‌زاده اوضاع کمی بهتر شد و استقلال اهواز توانست دو امتیاز در بازی آخر کسب کند. این طور که به نظرمی‌رسد بازیکنان اهوازی با سیاوش بختیاری‌زاده راحت‌تر از هر کس دیگری ارتباط بر قرار می‌کنند و شاید  تنها راه نجات استقلال اهواز از قعر جدول سیاوش بختیاری‌زاده است. 
 
**بختیاری‌زاده: به دلالان باج نمی‌دهم!
 
بختیاری‌زاده در این‌باره در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: دو  عامل اصلی مشکلات باشگاه استقلال اهواز و قعرنشینی این تیم در لیگ پانزدهم شخصی به نام م.ج است. وی که یکی از دلالان بزرگ فوتبال است با حضورش در این باشگاه مشکلات فراوان برای محمد ملکی مالک باشگاه به وجود آورده است اما من  به وی باج ندادم و اجازه ندادم در کارها و تصمیماتم دخالت  کند. 
 
وی درباره ارتباط خویش با بازیکنان استقلال اهواز و عامل موفقیتم در استقلال توجه به جوانان مستعد بومی است و موفقیت نسبی به همراه آنها گفت: مردم خوزستان می دانند  که چقدر  بازیکنان بومی ما مستعد هستند  کاری که من  کردم این است که به آنها میدان دادم آنها هم کاری کردند که در بازی مقابل استقلال تهران در آستانه کسب سه امتیاز بازی بودیم اگر به این بازیکنان توجه شود آنها می‌توانند حضور مؤ‌ثری در تیم ملی داشته باشند و به فو تبال کشور کمک کنند. 
 
** خوزستان ظرفیت بیش از سه تیم را دارد 
 
بختیاری‌زاده همچنین معتقد است که سه تیم برای خوزستان کم است. وی در این باره ادامه داد: به عقیده من نه تنها سه تیم برای فوتبال خوزستان زیاد نیست بلکه کم هم هست. بازی‌های این چند  هفته پیش گویای صحبت‌های من هست. 
 
باید منتظر ماند و دید آیا آمار خوب بختیاری‌زاده در دو هفته اخیر ادامه خواهد داشت. 
 
تیم فوتبال استقلال اهواز شنبه 23 بهمن در ورزشگاه تختی به مصاف ذوب‌آهن اصفهان خواهد رفت.