• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33959

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با پیکان را به چشم دیدار تدارکاتی نگاه کردیم.

  به گزارش پارس به خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی پس از پیروزی ۲ بر یک برابر پیکان در نشست خبری اظهار داشت: با توجه به اینکه تمرینات مان را طوری طراحی کرده بودیم که در بهترین شرایط از نظر آمادگی مقابل داماش قرار بگیریم، تمرینات پرفشاری قبل از بازی با پیکان داشتیم و این بازی را تدارکاتی حساب کرده بودیم.

  وی ادامه داد: قصد دست کم گرفتن حریف را نداشتیم و هر حریف دیگری هم بود همین شرایط را داشتیم. اکثر ۹۰ دقیقه بازی در اختیارمان بود و موقعیت های زیادی را از دست دادیم و تعویض های خوبی انجام دادیم و نتیجه را جبران کردیم. از هواداران هم که حامی تیم بودند باید تشکر کنم و همچنین بازیکنان که بعد از گل پیکان با تلاش مضاعف نتیجه را جبران کردند.

  وی در مورد اینکه چرا پرسپولیس بعد از گل پیکان بهتر بازی کرد، گفت: طبیعی است وقتی تیم عقب می افتد بازیکنان بیشتر تلاش می کنند و نفراتی هم که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفتند خوب بازی کردند.

  گل محمدی در مورد اینکه چرا علی کریمی دیر به میدان رفت گفت: کریمی شرایط ۹۰ دقیقه بازی را ندارد و نمی توان ریسک کرد و به او فشار زیادی آورد. به علی کریمی در ادامه بازی ها نیاز داریم. او در همان دقایقی که بازی کرد عملکرد خوبی داشت و در بازی های آینده از او بیشتر استفاده می کنیم.

  سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا برخی بازیکنان نامشان در فهرست ۱۸ نفره نبودند گفت: ماهینی سه اخطاره بود و پولادی و حسینی هم فشار زیادی را در تیم ملی تحمل کردند و به آنها استراحت دادیم و غلامرضا رضایی هم از ناحیه زانو مصدوم شد و به همین دلیل در فهرست نبود.

  بازی پرسپولیس تیم ملی علی کریمی فوتبال پرسپولیس گل محمدی یحیی گل محمدی شرایط دقیقه پیکان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها