• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33812

  سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: ما در پاسخ به ادعای استقلالی‌ها به حرف‌های جواد نکونام استناد می‌کنیم.

  به گزارش پارس رسول خوروش در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره برتری سپاهان مقابل استقلال در بازی نیمه پایانی جام حذفی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و تنها متاسفم که تیم خوب استقلال بعد از این بازی سخت و طولانی حذف شد.

  وی افزود: بی تردید این بازی ۱۲۰ دقیقه ای و دشوار کار دو تیم در بازی پیش روی لیگ قهرمانان آسیا را سخت خواهد کرد.

  سرپرست سپاهان یادآور شد: بازیکنان ما برای بازی با الاهلی آماده می شوند اما به هر حال ما امروز نمی توانیم تمرین کنیم و تنها باید یک ریکاوری ساده انجام دهیم و فردا (دوشنبه) نیز روز قبل از مسابقه است که تنها فرصت ما برای تمرین خواهد بود.

  خوروش درباره اظهارات مسئولان و بازیکنان استقلال که خستگی ناشی از بازی تیم ملی را عامل شکست این تیم دانسته اند، گفت: قضاوت را به عهده کارشناسان فوتبالی می گذاریم. آنها می توانند نظر دهند که ۴ روز قبل از یک مسابقه بهترین زمان برای یک تمرین ایده آل است. کارشناسان فوتبال بهتر می دانند که اگر یک بازیکن ۴ روز قبل از مسابقه بازی کند بهتر است یا اینکه بدون بازی و تمرین روی نیمکت بنشیند.

  سرپرست سپاهان ادامه داد: در بازی مقابل استقلال ۴۰ دقیقه ۱۰ نفره مقابل تیمی ۱۱ نفره بازی کردیم و مشخص است در این شرایط چه فشاری روی یک تیم می آید.

  وی درباره اظهارات مسئولان باشگاه استقلال درباره مصدومیت خلعتبری به تسنیم گفت: در پاسخ به ادعای استقلالی ها به حرف های جواد نکونام استناد می کنیم و همان پاسخ او کفایت می کند اما معتقدم در این زمینه می خواهند ما را به حاشیه ببرند. پزشک تیم ملی در دبی از خلعتبری ام آر آی گرفت و مشخص شد که تا سه هفته نمی تواند بازی کند اما با تلاش پزشکان سپاهان او برای این بازی آماده شد.

  خوروش درباره صحبت های قلعه نویی که گفته بود درود بر شرافت خلعتبری نیز گفت: نمی خواهم در این زمینه صحبت کنیم.

  سرپرست سپاهان بار دیگر با انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ گفت: ما برای این برنامه ریزی متاسفیم. همان موقع که زمان دیدار استقلال - سپاهان اعلام شد هم گفتیم که این کار خدمت به تیم های عربستانی است اما دیگر نمی خواهیم این بحث را ادامه دهیم. به هر حال این بازی انجام شد و اکنون باید آماده بازی با الاهلی شویم.

  استقلال اصفهان ام آر آی باشگاه استقلال پزشک تیم ملی جام حذفی جواد نکونام فوتبال لیگ قهرمانان آسیا

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها