• لینک کوتاه
 • منبع: جام نیوز کد خبر: 333992

  از جمله بازیکنانی که برانکو ایوانکوویچ ماه‌ها بر سر انتقالش به پرسپولیس با مسئولان باشگاه صحبت کرده بود، وحید امیری است.

  برانکو به قدری این بازیکن را دوست دارد که در صدر بازیکنان ورودی تیمش نام وحید را نوشت و تصور می‌کرد باشگاه بتواند به راحتی وحید را به پرسپولیس بیاورد. برانکو بارها در مصاحبه‌هایش به این موضوع اشاره کرده بود که در نقل و انتقالات نیم‌فصل فقط یک بازیکن می‌خواهد در پست وینگر که بتواند جای خالی هادی نوروزی را پر کند.

   

  سابقاً شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر اینکه برانکو از جایی که امید عالیشاه بازی می‌کند، رضایت ندارد و به دنبال آن است تا امید را با تغییر پست بازی، در ترکیب اصلی حفظ کند.

   

  اگر وحید امیری به پرسپولیس می‌آمد، امید می‌توانست در وینگر راست و امیری در وینگر چپ به میدان برود اما باشگاه نفت از همان ابتدای شروع مذاکرات، با انتقال وحید به پرسپولیس مخالفت کرد. مسئولان این باشگاه در ادامه مذاکرات نیز رقم‌های عجیبی به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دادند تا مسئولان پرسپولیس از این انتقال صرفنظر کنند.

   

  با این حال هنوز هم امید به جذب امیری وجود دارد و پرسپولیسی‌ها می‌خواهند هرطور شده این ماجرای پیچیده را به سود خود تمام کنند. تا عصر دیروز، مذاکرات طرفین به بن‌بست رسید اما در این هفته احتمال اینکه اتفاقات جدیدی رخ بدهد، زیاد است و اصلاً شاید مسائلی رقم خورد که امیری توانست به پیراهن پرسپولیس برسد.

   

  بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس مصاحبه نفت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • رضا
   پاسخ

   سلام .انشاالله بیرانودوامیری جذب شود.کمک ازحاج حسین بگیرید .لج نکن اقای طاهری .ماحاج حسین ودوست داریم

  • شهرام
   پاسخ

   با گرفتن بیزانوند وامیری پرسپولیس زلزله کامل میشه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها