به گزارش پارس به نقل از فارس، تمرینات تیم راه آهن پس از چهار روز تعطیلی از فردا سه شنبه در ورزشگاه اکباتان از سر گرفته می شود.

* محسن فروزان شب گذشته با مدیران راه آهن بر سر حضور در این تیم به توافقات کلی رسید. او درصورت نهایی شدن توافقات و پرداخت پیش پرداخت، امروز قراردادش را به ثبت می رساند.

* به نظر می رسد ایگور ننزیج گلر خارجی راه آهن که در دوبازی اخیر نیمکت نشین بوده با جذب فروران در لیست فروش قرار خواهد گرفت.

* عبدالصمد ابراهیمی عضو هیات مدیره باشگاه راه آهن در نامه ای به کیانیان مالک و رییس مجمع باشگاه، از سمت خود استعفا داد. او پیش از این از سمت قائم مقامی و مدیریت حقوقی باشگاه نیز استعفا داده بود و حالا با استعفا از هیات مدیره به طور کامل از راه آهن جدا شده است. پیش از این مرتضی طلایی و مجتبی یزدانی دو عضو هیات مدیره راه آهن استعفا داده بودند که این استعفا مورد موافقت مالک باشگاه قرار نگرفت و اکنون طلایی،یزدانی،جواد کولیوند،محمد محمودی،رنگرز و صادقپور شش عضو هیات مدیره راه آهن هستند.

* مهدی تارتار مخالفت جدی خود را با جدایی مهرداد محمدی و معاوضه او با دیگر بازیکنان اعلام کرده است.

* مطالعات در مورد تاسیس آکادمی حرفه ای راه آهن زیر نظر مربیان مجرب خارجی به اتمام رسیده و کارهای عملیاتی برای تعیین مکان آکادمی آغاز شده است.