• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324685

  سرمربی صبای قم گفت: چه در نیمه اول و چه در نیمه دوم بازی برتری را نسبت به حریف انجام دادیم و اگر واکنش‌های دوازه‌بان این تیم نبود نتیجه‌ای عجیب رقم می‌خورد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، علی دایی سرمربی تیم صبای قم  در نشست خبری پس از بازی مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: در هر دو نیمه بازی عملکرد بهتری نسبت به حریف خود داشتیم و موقعیت‌های زیادی را علی‌الخصوص در نیمه دوم روی دروازه حریف ایجاد کردیم. اگر روی ضربات آخر خود دقت بیشتری می‌کردیم مطمئناً نتیجه عجیب و غریبی بود رقم می‌خورد.

  سرمربی صبای قم در ادامه افزود: دقایق پایانی بازی را با توجه به موقعیت‌هایی که از دست دادیم برای خود دشوار کردیم اما خوشحالم که توانستیم در نهایت یک برد خارج از خانه ارزشمند کسب کنیم.

  علی دایی پیرامون اعتراض شدیدش به داوری در بین دو نیمه گفت: این اتفاقات در فوتبال طبیعی است فوتبال ورزش پرهیجانی است و چنین صحنه‌هایی بارها پیش می‌آید. در رابطه با داوری صحبت خاصی ندارم و اتفاق خاصی نیز در این زمینه درون بازی رخ نداد.

  علی دایی پیرامون وضعیت تیم ملی فوتبال ایران نیز تصریح کرد: کارلوس کی‌روش سرمربی بزرگی است که کارنامه مشخصی دارد و طبیعی است که خواسته‌هایش فراتر از امکانات فوتبال ایران باشد. ما وقتی مربی‌ای به بزرگی کی‌روش می‌آوریم باید انتظار چنین روزهایی را نیز داشته باشیم. کی‌روش سرمربی بزرگی است و مطمئناً برای فوتبال ما می‌تواند مفید باشد.

  علی دایی در ادامه پیرامون هدف تیمش در فصل جاری نیز گفت: تعطیلی‌های لیگ به ما کمک کرد تا خودمان را به آمادگی بیشتری برسانیم مطمئناً به دنبال کسب رتبه‌های بالای جدول و در نهایت سهمیه آسیا هستیم.

  بازی تیم ملی فوتبال ایران جدول صبای قم علی دایی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها