• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322487

  یوونتوس موفق شد با گلزنی پائولو دیابالا از سد میلان بگذرد و 3 امتیاز حساس خانگی را کسب کند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، در حساس‌ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ ایتالیا دو تیم یوونتوس و میلان در تورین رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر بانوی پیر به پایان رسید تا یوونتوس خودش را به جمع تیم‌های مدعی در صدر جدول نزدیک کند.

  دو تیم در شرایطی رو در روی هم قرار گرفتند که این فصل نتایج خوبی کسب نکردند و در میانه‌های جدول رده‌بندی قرار داشتند؛ به همین خاطر پیروزی در این دیدار برای هر دو تیم در اولویت قرار داشت تا هر چه زودتر خود را به جمع تیم‌های مدعی برسانند.

  یوونتوس که بدون سامی خدیرای مصدوم پا به این مسابقه گذاشته بود از حمایت هواداران خود نیز بهره می‌برد و به شدت تشویق می‌شد. از طرفی شاگردان سینیشا میهایلویچ نیز که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کردند تا حدودی وضعیت بد خود را جبران کردند.

  نیمه نخست این دیدار گلی در بر نداشت و بازی نیز بسیار محتاطانه از سوی دو تیم در دستور کار قرار گرفته بود. دو مربی بیشتر احتیاط می‌کردند تا دروازه تیمشان باز نشود و سپس در فکر ضد حمله و زدن گل بودند و به همین خاطر در نیمه نخست شاهد موقعیت جدی روی دروازه‌های هم نبودیم تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد. بیشتر حملات و برنامه‌های هجومی تیم یوونتوس از سمت دیابالا برنامه‌ریزی شده بود و این بازیکن نیز با تکنیک ناب خود سعی در به هم ریختن خط دفاع میلان داشت.

  در نیمه دوم یوونتوس ابتکار عمل را در دست گرفت. مصدومیت اورا در این دیدار باعث شد تا سانگ به جای این مدافع فرانسوی در ترکیب یوونتوس قرار گیرد. مالکیت و برتری در میدان حتی در نیمه دوم هم برای یوونتوس بود اما بانوی پیر از این برتری نمی‌توانست استفاده کند و مهاجمان یووه در ایجاد ساده‌ترین موقعیت‌ها نیز با مشکل رو به رو بودند.

  یوونتوس در نهایت موفق شد با گلزنی پائولو دیابالا مهاجم فصل قبل پالرمو دروازه میلان را باز کند و پیش بیفتد. در ادامه الگری سرانجام تصمیم به تعویض دیگری در ترکیب تیم خود گرفت و دیبالا از زمین بازی خارج و موراتا به جای وی وارد میدان شد. یوونتوسی‌ها که از اهمیت پیروزی در این دیدار آگاهی داشتند بعد از پیش افتادن، بازی تدافعی از خود نشان دادند تا این دیدار با برتری یک بر صفر یوونتوس به پایان برسد.

  سایر بازی‌های این هفته یکشنبه برگزار می‌شود. در جدول رده‌بندی، فیورنتینا و رم در صدر قرار دارند و اینتر در جایگاه سوم است.

  ایتالیا بازی تساوی بدون گل جدول زمین

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها