• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32085

  نایب‌رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: شاید آرزوی مدیرعامل باشگاه این بوده که سرمربی تیم برکنار شود.

  به گزارش پارس عبدالحسن بنادری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد برکناری علی فیروزی از سرمربی گری تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: این موضوع باید در هیئت مدیره باشگاه مورد تصویب قرار بگیرد. بر اساس اساسنامه هرگونه تغییر باید با نظر اعضای هیئت مدیره صورت بگیرد.

  وی ادامه داد: من در این مورد اطلاع دقیقی ندارم زیرا در سفر بودم، اگر نظر هیئت مدیره باشد که به آن احترام می گذاریم اما اگر پیشنهاد گودرزی مدیرعامل باشد باید در جلسه هیئت مدیره مورد بررسی قرار بگیرد و پس از آن در این زمینه تصمیم اتخاذ شود.

  نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت تصریح کرد: مدیرعامل می تواند در حد یک پیشنهاد مسئله ای را مطرح کند، شاید آرزوی او بود که فیروزی نباشد اما برای اجرایی کردن یک تصمیم باید موضوع در هیئت مدیره مطرح و پس از آن تصمیم گرفته شود. من هنوز با گودرزی صحبت نکرده ام و از چند و چون ماجرا خبر ندارم، باید ببینم تصمیم اوست و یا هیئت مدیره چنین تصمیم گرفته است.

  بنادری در مورد اینکه آیا بازگشت فیروزی به صنعت نفت امکان پذیر است، تصریح کرد: به هر حال باید موضوع در هیئت مدیره مطرح شود، اینکه مدیرعامل در این باره تصمیم بگیرد مغایر اساسنامه است و باید دید نظر هیئت مدیره چیست.

  صنعت نفت صنعت نفت آبادان فوتبال نفت آبادان هیئت مدیره باشگاه تصمیم عوض سرمربی مدیرعامل
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها