به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس دادگاه بین‌المللی ورزش CAS که روز گذشته اعلام کرده بود که تا تاریخ 3 نوامبر(سه شنبه 12 آبان) رای قطعی خود را درباره دعوا باشگاه الهلال عربستان و الاهلی امارات صادر خواهد کرد، امروز بیان کرد که باشگاه الاهلی تا 48 ساعت وقت دارد تا مدارک لازم برای رد شکایت الهلال عربستان به آن ارائه دهد.

ماجرا از این قرار بود که تیم الهلال عربستان که پس از اینکه در بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی امارات با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد و از راه‌‌یابی به فینال این رقابت‌ها باز ماند شروع به بهانه‌جویی کرد و اعلام نمود که اسامه السعیدی بازیکن الاهلی در این دیدار به صورت غیر قانونی حضور داشت به همین خاطر به کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا شکایت کرد.

پس از آنکه کمیته انضباطی دست رد به سعودی‌ها زد. آنها دست روی دست نگذاشتند و به کمیته استیناف شکایت خود را ارائه دادند اما این سازمان هم آب پاکی را روی دست سعودی‌ها ریخت که در نهایت باشگاه الهلال به دادگاه بین‌المللی ورزش CAS به عنوان آخرین پناه‌گاه خود پناه برد.

حال باید منتظر باشیم که دادگاه CAS آیا تیم الهلال را به جای الاهلی به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته اعلام می‌کند یا اینکه برای سومین بار شکایت باشگاه عربستانی رد می‌شود.

این درحالی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان برگزاری فینال این رقابت‌ها را در تاریخ 6 نوامبر ( جمعه 15 آبان‌) اعلام کرده است.