~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس معصومه جهان‌چی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره نتایج تیمش در 3 هفته لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: دو بازیکن ما امسال از تیم جدا شدند به دانشگاه آزاد پیوستند به همین دلیل تیم با مشکل روبه‌رو شد، اما سایر بازیکنان را داریم و قرار است یکی دو بازیکن دیگر نیز جذب شوند. تلاش ما این است از نایب‌قهرمانی فصل قبل دفاع کرده و حتی به عنوان قهرمانی برسیم.

وی افزود: در 3 هفته لیگ 2 پیروزی و یک شکست داشتیم. در دیدار با بابل اگرچه 3 امتیاز را گرفتیم، اما از بازی به عنوان یک مربی راضی نبودم. در دیدار با دانشگاه آزاد هم برخلاف این تیم مهره‌ای برای تعویض نداشتیم. این بازی تقابل استاد و شاگر بود و باخت مقابل استاد اشکالی ندارد.

سرمربی احرار رشت در پاسخ به این سوال که چرا با از دست دادن دو بازیکنی فوتسالیستی را جایگزین نکردید، عنوان کرد: سال گذشته باشگاه بخشی از مطالبات بازیکنان را نداد و من هم به بازیکنان گفتم در هر تیمی دوست دارند بازی کنند. برخی رفتند و برخی ماندند. بازیکنان ما غیرت زیادی دارند که با وجود نگرفتن مطالباتشان امسال هم بازی کرده‌اند. البته باشگاه قول داده در این هفته بخشی از قراردادها را پرداخت کند.

جهانچی افزود: همه دغدغه ما این است که چطور به سفر برویم و چگونه هزینه‌ها را تامین کنیم. این برای یک تیم در سطح لیگ برتر خوب نیست. شاید 3-2 باشگاه باشند که مربیانشان چنین دغدغه‌ای ندارند. فدراسیون باید فکری به حال این موضوع کند و می‌تواند به باشگاه‌هایی که در بخش بانوان تیمداری می‌کنند امتیاز دهد. در بخش بانوان نه پخش تلویزیونی هست و نه تبلیغات؛ اسپانسر با چه امیدی در لیگ بانوان تیمداری کند؟