~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس  سعید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شکست تراکتورسازی مقابل صبای قم و اینکه شایعاتی مبنی بر تغییر اولیویرا به گوش می‌رسد، عنوان کرد: متاسفانه روز گذشته با وجود تلاشی که بازیکنان انجام دادند تیم نتوانست نتیجه مورد قبولی کسب کند. ما مطمئنیم تراکتورسازی به روند خوب خود بازمی‌گردد. باشگاه از اعضای تیم حمایت می‌کند و تونی اولیویرا هم کار خود را ادامه می‌دهد. انشاءالله با برگزاری تمرینات مناسب به دنبال کسب نتیجه قابل قبول در دیدار جام حذفی هستیم تا به حاشیه‌ها خاتمه دهیم.

وی افزود: تمام تلاش‌مان را برای حل مشکلات تیم می‌کنیم. با کاپیتان تیم صحبت‌هایی انجام دادم و اعلام کردم مشکلات مالی به زودی حل می‌شود و اقداماتی در این باره انجام شده است. از بازیکنان خواستیم با قدرت کار خود را ادامه دهند و به دیدارهای آینده بیندیشند.

مدیرعامل تراکتورسازی تاکید کرد: از لحاظ روحی شرایط خوبی داریم و تیم یکدل تلاش می‌کنند تا تراکتورسازی به جایگاه اصلی خود بازگردد. امیدوارم در دیدارهای آینده این نتایج جبران شود. دیروز در قم کنار تیم حضور داشتم و دیدم بازیکنان چقدر تلاش می‌کنند و از جان مایه می‌گذارند. مسئولان باشگاه هم از اعضای تیم حمایت می‌کنند و امیدواریم در زمان باقیمانده مشکلات حل شود.

عباسی در ادامه تصریح کرد: اگر دیدار مقابل ذوب‌آهن با پیروزی به پایان رسیده بود بسیاری از مشکلات ما به پایان می‌رسید اما فوتبال همین است و اتفاقات در لحظه‌ها می‌افتد. تراکتورسازی تیم بزرگی است و در ادامه با حمایت هواداران در جدول بالا می‌آید. فعلا 8 امتیاز با صدر جدول فاصله داریم که این فاصله قابل جبران است. جایگاه فعلی ما واقعی نیست و جایگاه حقیقی تراکتورسازی در رده‌های بالای جدول است که طی هفته‌های آینده تیم خودش را به آن رتبه‌ها می‌رساند.