• لینک کوتاه
 • کد خبر: 318023

  دربی حساس شهر تورین میان تیم های یوونتوس و تورینو در ادامه دیدار های هفته ی یازدهم سری آ ایتالیا برگزار شد که در نهایت یوونتوس با گل لحظات پایانی خود موفق به شکست تورینو شد.

  یوونتوس تیم درمانده این روزهای سری آ ایتالیا سرانجام به پیروزی، آن هم در دبی شهر تورین دست یافت !

  یوونتوس که شرایط بسیار  ویژه و نامناسبی در سری آ دارد، بی آنکه دیگر  در تکاپوی قهرمانی باشد تنها به فکر جدا شدن از  اتنهای جدول است! تیمی که فصل گذشته موفق به قهرمانی در سری آ شده بود حالا درچالشی بی سابقه گرفته است تا با 12 امتیاز  در رده 12 قرار بگیرد، تورینو دیگر پای این دیدار با 15 امتیاز در رده نهم جدول تا پایان هفته ی دهم قرار داشت.

  در دقیقه ی 19 پائول پوگبا ستاره کم فروغ فرانسوی یوونتوس موفق شد گل برتری را برای این تیم به ثمر برساند تا این تیم از حریف خود پیش بیافتد، پس از  آن در دقیقه ی 51 سزاره یووه موفق شد گل تساوی را برای یوونتوس به ثمر برساند تا کار به تساوی کشیده شود و در نهایت در دقیقه ی 90 خوان کودرادو گل برتری را برای یوونتوس به ثمر رساند تا یووه بالاخره در لحظات پایانی به پیروزی دست بیابد.

  یوونتوس با کسب این پیروزی 15 امتیازی شد و با 2 پله صعود در رده دهم جدول جای گرفت، تورینو نیز با همان پانزده امتیاز با 2 پله سقوط به رده یازدهم راه یافت.

  ایتالیا جدول دبی تورینو یوونتوس

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها