~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس  تیم العربی قطر که در این فصل اشکان دژاگه هافبک توانمند تیم‌ملی کشورمان را در ترکیب خود دارد، امشب در آخرین دیدار از هفته هفتم لیگ ستارگان به مصاف تیم السد که ژاوی هرناندر کاپیتان سابق کاتالان‌ها در این فصل برای آن توپ می‌زند، رفت که در جدال دژاگه با ژاوی هافبک توانمند کشورمان موفق‌تر عمل کرد اما در نهایت ژاوی با فریب داور توانست یک پنالتی از دژاگه بگیرد و تیمش را در این دیدار به نتیجه تساوی 2 بر 2 برساند.

ابتدا تیم السد با گل دقیقه 15 کریم حسن جلو افتاد ولی این نتیجه چند دقیقه طول نکشید که پائولینیو برای العربی در دقیقه 19 گلزنی کرد.

در نیمه دوم در دقیقه 55 بازی داور بوعلام همبازی دژاگه را اخراج کرد تا کار را برای آنها سخت کند اما العربی با وجود اینکه 10 نفره شده بود دست به حمله زد و در دقیقه 65 پائولینیو بار دیگر گلزنی کرد تا یاران دژاگه پیروز میدان باشند.

داور بازی در دقیقه 80 دژاگه را با کارت زرد جریمه کرده بود و در دقیقه 81 بازی دژاگه در صحنه‌ای که توپ در محوطه جریمه جلوی پای ژاوی بود را زد که داور بازی فریب افتادن ژاوی را خورد و پنالتی به نفع السد اعلام کرد و در نتیجه موریکی در دقیقه 82 گل تساوی تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

با این تساوی یاران دژاگه 14 امتیازی شدند و در همان رده چهارم بعد از یاران ژاوی 16 امتیازی ماندند.